Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Pace Voua! (adica... Pasa Noua)


Hevioso

Recommended Posts

Bine... probabil ca titlul este destul de neinspirat, insa avand in vedere faptul ca nu se tolereaza "importurile" de cuvinte, am ales sa fiu cuminte.

Nu imi place sa ma dau rotund atunci cand nu este cazul, drept pentru care va impartasesc faptul ca joc Football Manager ocazional, am inceput in 2005 si, datorita faptului ca pe atunci nu exista Liga a II-a din Romania (v-ati prins, sunt dintre cei care aleg sa sustina echipele din provincie, mai mici si mai "prostute").

Peste doua zile fac 24 de ani, asa ca... pana ve-ti citi randurile mele ziua mea va fi trecut si... nu o sa mai dau de baut la NIMENI! :popcorn:

Sunt novice, asa ca nu va asteptati la foarte multa activitate din partea mea (nu imi place sa ma bag in discutii care ma depasesc).

La FM 2008 joc cu Dunarea Giurgiu si, in ciuda faptului ca sunt destule erori privind datele clubului si ale jucatorilor, am reusit sa ma acomodez cat de cat cu tacticile si cu genul de "lucruri" pe care pana acum nu le stapaneam absolut deloc (cu alte cuvinte mi-a crescut putin skill-ul - dar NUMAI putin).

Ca jucatori, i-am admirat pe Zamorano si pe Henrik Larsson (pe suedez INCA il admir deoarece este inca in activitate).

Dintre echipe, in afara de Dunarea Giurgiu, al carui fan si "copil" sunt, imi place Bolton, Valencia, Zulte-Waregem, Olympique Marseille si lista ar putea continua. Din cate sper ca v-ati dat seama imi place tot ceea ce inseamna fotbal, indiferent de nivel, de locatie si de "capacitate". In fond, la sfaturi ne pricepem toti, nu? Poate ca, exact cum afirma nea Vanea, extrapoland "cronicarii (in speta "managerii" de azi" isi dau cu parerea cum anume ar fi evoluat ei DACA erau fotbalisti).

Stiu ca este greu sa intri intr-un "club", intr-o "gasca" si sper sa fiu perceput ca un membru "pe cale de a fi adoptat" in marea familie FM Romania.

Ne mai auzim!

--------------------------------------------------------------------Bogdan "Hevioso".

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Uite rinichiule, asa sa postezi si tu <_<

Sa inteleg ca ai pierdut finala...:D de esti asa de ,,acid'' :D?

PS: in loc sa te pui bine cu mine (ca tot eu organizez si ,,oficialele''), sa nu te sabotez...tu arunci cu noroi :B:. Nici pana acum nu am auzit un multumesc pt sms-uri :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Ok, tii cu Dunarea Giurgiu, dar de ce ai avatar cu Rapid?

1. Asa cum pasarea de pe logoul tau e un cormoran, asa si la mine e vorba despre un corb! Deci... puteam fi "suspect" ca si dinamovist (Danciulescu = "Corbul")

2. Reprezinta coverul noului album al unei trupe care mie imi place destul de mult;

3. Logoul Dunarii Giurgiu este prea valoros ca sa il pun (ma refer la cel real, nu la cel existent pe toate paginile de net)

Link to comment
Share on other sites

Asadar s-a aruncat cu "grenade"? (Apropo de Green Day si de imaginea lor de pe LP-ul "American Idiot")

Neah, eu tot cred ca e Rada in avatar.

Marian sau Ionut?

PS. Bine, bine, o sa il schimb (dar... nu inca :thumbup:)

Vrei sa il pun pe Caplea sau pe Scurtu? :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
1. Asa cum pasarea de pe logoul tau e un cormoran, asa si la mine e vorba despre un corb! Deci... puteam fi "suspect" ca si dinamovist (Danciulescu = "Corbul")

3. Logoul Dunarii Giurgiu este prea valoros ca sa il pun (ma refer la cel real, nu la cel existent pe toate paginile de net)

riiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiight :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
pana ve-ti citi randurile mele ziua mea va fi trecut si...

Dar totuşi…

Vei fi surprins de componenta educaţională prezentă pe forum.

Oricum, bine ai venit.

Link to comment
Share on other sites

Dar totuşi…

Vei fi surprins de componenta educaţională prezentă pe forum.

Oricum, bine ai venit.

Ce vrei, se intampla si la case mai mari! Jur ca nu se mai intampla pana data viitoare :)

Bine v-am gasit si eu!

Sunt surprins de... buna dispozitie care domneste pe-aici! Si nu sunteti chiar atat de "dinozauri" pe cat se zice :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Ce vrei, se intampla si la case mai mari! Jur ca nu se mai intampla pana data viitoare :)

Bine v-am gasit si eu!

Sunt surprins de... buna dispozitie care domneste pe-aici! Si nu sunteti chiar atat de "dinozauri" pe cat se zice :yahoo:

cine zice? spune-mi. n-am mai dat de mult un ban... <_<

Link to comment
Share on other sites

pana la urma ce album e?

De fapt reprezinta un DVD care este programat sa apara la finele lui aprilie. Se numeste "Digital Versatile Doom Live From The Orpheum Theater" (si cand te gandesti ca primul DVD live al trupei trebuia sa apara dupa Artmania 2006 de la Sibiu... insa la cat de execrabil au cantat atunci cred si eu ca au zis PAS!)

P.S. Nu va suparati pe mine! Eu doar incerc sa demonstrez ca este "Corbul" lui Poe, nicidecum un deghizat al Ligii lui "Mititica".

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy