Jump to content

Nou Venit :)


HesseLinK

Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply
Guest papa_bear

salut. ma numesc paul am 24 de ani joc manager de vreo 5-6 ani nu doar football manager ci si on-line gen hattrick.sper sa nu fie reclama. nu am o tactica preferata joc in functie de lot si adversar.

Link to comment
Share on other sites

Salut, ma numesc George, am 19 ani si sunt din Bucuresti. Primul manager care m-a prins cu adevarat a fost Premier Manager 99, apoi au urmat CM, FA Premier League si actuala serie FM :) Echipa de suflet e Steaua, iar din strainatate tin cu Newcastle si cu Napoli. Mihai, acum imi poti activa in totalitate contul :P

Link to comment
Share on other sites

E placut sa vezi persoane care mai respecta limba romana :thumbup:

Wilkomen , Welcome, Bine ai venit etc.

Mersi, dar sa stii ca nu scriu in totalitate corect, nu folosesc diacritice :))

Si eu chiar astept activarea aia completa a contului, ca sa vad daca exista vreun campionat online pe hamachi, si sa ma insinuez si eu frumos pe acolo :D

Link to comment
Share on other sites

Salut .. sunt nou aici .. Acu am descoperit Fotball Manager desi si anu trecut l-am jucat putin .. e mult prea tare jocul :D

auzi, dar nu ti se pare ca-i complicat? numai scrisuri din alea care curg in josul ecranului, niste buline ce se misca aleator...fara sa poti sa tragi, macar un un sut la poarta! -_-

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy