Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Last Season


iohannfus

Recommended Posts

  • Generaţia de Aur

Daca stai de vorba cu Steven nu itzi mai trebuie un motiv sa preiei pe Liverpool:

"Sir, mai luam o bere ?"

"Da" - ii raspund eu,

Nu ii place de Benitez fiindca duce cu Mourinho un razboi personal si nu-l foloseste pe postul lui preferat de mijocas central cu valente ofensive. Ii place sa joace la Liverpool si vrea sa fie capitanul Angliei, s-a saturat sa muncesca, vrea sa fie vedeta, sa fie adulat, sa fie platit.

De asta am preluat pe Liverpool, fiindca am vrut sa am jucatori precum naucul ala de Carragher, sau jucatori seriosi, siguri ca Sami Hyypia, am vrut sa rup hegemonia spaniola la Liverpool, sa antrenez o echipa ce stie sa joace 442 sau sa aiba determinarea asta.

David Moores mi-a dat doar 2.900.000 de euroi pina la sfirsitul sezonului si cred ca ma descurc cu ei ... ca jucator la Liverpool aveam mai putin dar i-am dat si lui Ioan Sdrobis o renta viagera de vreo 500 euroi pe luna ca doar el m-a facut si jucatori, si antrenor. Suma de transferuri ? Scotiana, pot spune , peste 10.000.000 Euro si mina libera la salarii, dar e bine ca primul lucru a fost sa-i pun pe baietzi la treaba / antrenament intensiv plus berea de rigoare de dupa.

"Sir", i-am spus lui Moores, "atmosfera este extraordinara la echipa, nu mai este cazul sa avem cantonamente sau antrenamente de lunga durata cu stagii de pregatire europene in Cipru" ... "Jucam citeva amicale inainte si stabilim transferurile in functie de echipa ramasa de la Rafa" ... "Okey, you're the boss" mi-a raspuns gagiul si am facut primul transfer : Radoi de la Steaua lui Becali, omul care ii va lua locul lui Sami urmatorul sezon, pina atunci Agger si Gabriel Palleta ramin sa creasca si sa confirme.

Al doilea lucru pe care l-am avut in vedere a fost Robbie Fowler; grea decizie de luat dar dupa cele 2 amicale jucate am avut un motiv sa-l trimit la rezerve si sa-l pun pe TL. Imi pare rau de Robbie, e baiat bun dar OUT !!!

Tinarul Mellor merita o sansa asa ca a jucat titular in toate amicalele si a fost trimis la antrenamente intensive.

Cit despre transferuri cam atit, echipa, in mare, este de gaska :D :

PORTARI :

Scott Carson GK imprumutat la Sheffield Wednesday / eterna speranta si eterna rezerva

Jerzy Dudek GK backup

Chris Kirkland GK imprumutat la Wigan 1 sezon / portar de nationala

David Martin GK portarul de la tineret (capped England U19)

José Manuel Reina GK titularul

David Roberts GK 17 ani ... loan listed

FUNDASI

Jamie Carragher D RLC ce mai e de spus ... titularul si vedeta ... speranta rosie

Jordan Holmes D RC tineret / rezerve

Jay Spearing D RC tineret / rezerve

Daniel Agger D C tineret / rezerve / backup 1st team

Sami Hyypiä D C stilpul apararii

Danny O'Donnell D C tineret / rezerve

Gabriel Paletta D C tineret / rezerve / backup 1st team

Miki Roque D C, DM tineret / rezerve

Mirel Rãdoi D C, DM titular / pina se rupe Sami doar rezerva

Jan Kromkamp D/WB R titular fundas dreapta

Fábio Aurélio D/WB L rezerva fundas stinga

Steve Finnan D/WB/M R rezerva fundas dreapta

Antonio Barragán D/M R tineret / rezerve

John Arne Riise D/M L titular fundas stinga / chiar mijlocas stinga

Stephen Warnock D/M L rezerva

Godwin Antwi D/M C tineret / rezerve

Mark Jones D/M C tineret / rezerve

mijlocasi

Salif Diao DM rezerva, Transfer Listed

Mohamed Sissoko DM rezerva prima echipa, incepe sa-mi placa fata lui

Francis Smith DM tineret / rezerve

Xabi Alonso DM titular alaturi de Steven in axul central al liniei mediene :)

Steven Gerrard DM, AM RC no comment

Darren Potter M RC tineret / rezerve

Danny Guthrie M L tineret / rezerve

David Mannix M C tineret / rezerve

Paul Anderson AM RL tineret / rezerve

Paul Barratt AM RL tineret / rezerve

Adam Hammill AM RLC tineret / rezerve

Jermaine Pennant AM R o alternativa la AMR ... poate juca chiar atacant

Lee Woodward AM R tineret / rezerve

Anthony Le Tallec AM RC, F C rezerva echipa mare

Luis García AM RLC, F C titular pe partea dreapta

Florent Sinama-Pongolle AM RL, ST rezerva, Transfer Listed / imprumutat la Charlton pina in 2008

Harry Kewell AM LC rotation cu M. Gonzalez / sta mai mult accidentat

Mark González AM L se lupta cu H. Kewell pe partea stinga / rotation

Besian Idrizaj AM/F C tineret / rezerve

atacanti

Craig Bellamy F C nou venit in vara asta / trebuie sa confirme

Djibril Cissé ST saracu Jibril :D ... la OM pentru 3 ani

Peter Crouch ST aka Robocop / noua senzatie din atacul meu / minca-i-ash picioarele lui :D

Neil Mellor ST imi place baiatul asta, a progresat mult, i-am oferit contract nou

Robbie Fowler ST sorry old man .. lst

James Frayne ST tineret / rezerve

Raymond Putterill ST tineret / rezerve

Cam atit ... despre jucatorii din noul sezon, mi-ar mai trebui un atacant dar Tevez s-a dus la Chelsea, iar pentru noile senzatii europene (Podolsky, Dirk Kuyt, etc) nu am bani.

Incepe sezonul

:blind:Nu stiu sa folosesc butonul de edit - imi cer scuze:blind:

inainte de community shield aranjez un meci tare cu Inter acasa, un amical de lux dar nu inainte sa-mi cunosc jucatorii in citeva amicale cu niste echipe elvetiene.

Mirel Radoi a ajuns la echipa beat de suparare ca a parasit Steaua lui Becali dar fara sa fi jucat nici un meci in UCL ... la tzank !!! pot sa-l inregistrez pt campania europeana.

rezultatele din amicale sunt normale :

3-0 cu Lucarno hattrick Luis Garcia din 3 penalty-uri

1-0 cu Thun meci foarte bun facut de Mark Gonzalez plus un gol in minutul 85

3-1 cu Schaffhausen un meci fara istoric ... echipa incepe sa se miste in asezarea aia de 442 si incep sa functioneze schemele de joc si de faze fixe (marcatori Agger, Sissoko si roboCop)

1-1 cu Anderlecht meci urit ... fara mari ocazii de joc cu prima echipa / Craig Bellamy a egalat in min.75 dupa o cursa solitara de pe stinga

cind am venit la Liverpool le-am cerut astora sa-i manince cu fulgi de tot pe toti, ma intreb daca sunt in stare sa-i motivez

urmeaza amicalul cu Inter si finala Community Shield cu Chelsea ... liber la program ... poate sa se termine mai devreme decit credeam cariera mea la Liverpool

pe o vreme de tot rahatul si ploioasa mi-am furat-o cu 2-0 de la INTER. Am intrat in vestiar la sfirsit si am inceput sa urlu ca istericu' ... "WTF!! Nici macar un sut pe poarta? Da-o'n p**a mea de minge ca sunteti toti jucatori de nationala" ... Mda ... m-am enervat aiurea si fara rost fiindca nu a fost un meci prost dar lipsa asta de ocazii ma dispera. nici in celelalte amicale nu am prea marcat din actiune ci doar din faze fixe ... Ma bucura in schimb ascensiunea lui Mellor. E tare ca o stinca omul asta daca ajunge mingea la el e mother fuckerul aparilir adverse ... Deja este titular in meciul cu Chelsea.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Pina la meciul cu Chelsea l-am vindut, la Feyenoord, pe Djimmi Traore cu 2.400.000 si am inceput sa caut din nou un atacant de careu.

RoboCop s-a rupt o saptamina in meciul cu INTER si alta alternativa nu am decit sa joc cu L. Garcia virf impins si cu Pennant extrema dreapta.

COMMUNITY SHIELD FINAL

Millennium Stadium, Cardiff

53.000 de oameni

am inceput cu un 442 si vestea buna este ca Robotzelul atomic shi-a revenit asha la 88% sa joace o repriza:

José Manuel Reina GK

Jan Kromkamp DR

Fábio Aurélio DL (Riise, 65)

Jamie Carragher DC

Sami Hyypiä DC (Radoi, 82)

Luis García AMR

Mark González AML

Steven Gerrard © MC >>> AMC

Xabi Alonso MC >>> DMC (Sissoko, 82)

Neil Mellor SC (Bellamy, 82)

Peter Crouch SC (Pennant, 82)

Meciul ... trebuie sa va spun ca a fost de la inceput a fost spectaculos, nu m-am ridicat de pe banca si am fumat 1 pachet de tzigari:

min 1: Robben partrunde de pe dreapta singur cu Reina si trage pe linga

min 7: dupa un atac prelungit al lui Chelsea cu Ballack si Shevchenko in prim-plan, Mark Gonzalez recupereaza, combina la mijloc cu Gerrard si plm ... :) ... nimic :D

min 14: Reina scoate din fata lu' Shevchenko cu corpul (... to block the shot with his body...)

min 17: BOMBA Alonso ... peste !!!

min.19: Vicious shot a lu' negru ala de Essien ... tot peste

Ocaziile se succed de la o poarta la alta totul culminind cu ratarea lu' Crouch ... singur singurel ... el si Cudicini ... I-am facut urechile si mai mari la pauza pentru ratarea asta.

min 34 : galben Gerrard ... a incercat un schimb de tricouri cu prietenul cel mai bun al lui Mourinho ... Lampard. Peste un minut l-a imitat si Terry (asta ciine de rasa :D) cu Mellor.

min 37 : Hyypiaaaaaa

galben

min 41 : GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL cine altu decit Steven Gerrard cu un sut din careu dupa o lovitura de colt. La reluare am vazut frumusetea fazei ... fixe

gol1ek8.th.jpg

PAUZA

Dupa o serie de ratari chelsiene vine si golul debutantului Tevez ... in minutul 56 dupa o pasa frumoasa a lui Ballack ... iata reluarea :

gol2.jpg

ce prostie de marcaj e asta ... mi se citea ca un rictus pe fatza / monitor / bla bla bla

dar zimbetul superior si multumit mi-a revenit cind, in minutul 65, o faza fixa (lovitura de colt) trasa la indigo cu primul gol l-a gasit liber pe acelasi Gerrard care a plasat sutul sau naucitor si napraznic la paianjen (o expresie folosita de fotbalistii de clasa pentru a evidentia inutilitatea interventiei portarului si precizia sutului ... de catre executant :thankyou: )

totusi am pierdut finala la penalty-uri dupa ce Drogba (driven in low) l-a executat pe Reina (min.84) si Bellamy i-a dat un cap in gura lui Terry (min.90 prin prelungiri)

final1.jpg

oricum ar fi am pierdut frumos un meci in care au mers cornerele exersate la antrenamente ... Moores mi-a spus dupa meci , la un spritz, ca e mai bine asha fiindca acum sunt intaritati jucatorii mei ... sa speram ca e asha ...

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

dupa finala pierduta cu Chelsea am avut o perioada fericita la echipa ...berea curgea valuri-valuri in vestiarul lui Liverpool si pe Anfield ... veniturile celor ce aveau pub-uri pe linga stadion incepusera sa creasca vertiginos si m-am hotarit sa le iau o taxa olteneasca de 1%, sa traiasca si nea Sdrobis ...

Meci acasa 10.08 Valerenga - calificari Turul 3 UCL un sec 5-0 fara mari emotii... de razbunare crunta avura parte norvegienii astia

Formatzia ? standard ...

Marcatori : Luis Garcia(5), Crouch (30 pen), Gerrard(39,43,55) ; vreo 2 goluri din shchema cu corneru

Meci la Newcastle pe 14.08 cu cotofenele ... 4-0 fara discutzii / nu a jucat Owen accidentat 5 luni

Formatia standard, Radoi titular

Marcatori : Luis Garcia (17,45) si bineinteles Gerrard(34,63) :worship

Meci lejer acasa (20.08) cu Sheffield Wednesday si gol Mellor(77) dupa o intoarcere cu 2 fundasi in spate si un sut ca un cutzit aruncat intre ochii unui bolnav de turbare ... frumos gol

Marcatori : Luis Garcia (8), Mellor(77)

In returul cu valerenga (24.08) i-am aruncat in lupta pe cei mai putin jucati : Kewell, warnock, Radoi, Idrizaj si Bellamy (accidentat si schimbat cu Crouch inainte de pauza)

scor 1-3 (Henden '14 dupa ce Dudek a primit porecla de Tibi Lung :crazy: / Radoi '29-pen :peace: , Crouch '42-pen,'59)

In momentul asta, am primit prima oferta (refuzata) pentru Neil Mellor de la Chelsea, am contraatacat cu un contract pentru tinarul meu atacant si cu o clauza de 36.000.000 . Neil a acceptat oferta mea si a fost bucuros de noul lui statut ... va fi folosit titular prin rotatie impreuna cu Crouch si Bellamy .:popcorn:

a urmat meciul cu Scum City ... telegrafic ... from Anfield ... 3-0 :rtfm:

min 5: Gerrard dupa bine cunoscuta schema de la marginea terenului, din interiorul careului, plasat

min 15: Crouch este angajat de o deviere cu capul a lui Mellor, patrunde in careu si cu piciorusul lui cel drept marcheaza pe linga James. GOL . SCURT :hunter:

min 78: Luis Garcia din lovitura de pedeapsa . Fara echivoc ...si emotzii

:thankyou: my friends ... locul 1 dupa 3 etape si fara gol luat

doar muzica lui Nick Cave mai rasuna pe Anfield ... cei 45.000 de oameni erau la bere

urmeaza marea razbunare cu Chelsea din campionat deci, un scurt schimb de replici cu Mourinho ; primesc oferta de 36.500.000 pentru Neil Mellor, oferta ce acopera clauza lui de reziliere iar eu cu toata mina pe mouse accept fiind convins ca va da cei 800.000 Euro/an si statutul de titular de la Liverpool pe cei 1.800.000 Euro/an si statutul de rezerva de la Chelsea.:superstition:

Mai tirziu, a argumentat ca a primit si bonuri de benzina, gratis, pe viatza. Atunci l-am inteles ... Drum bun Mellor, drum bun si tie si lui Claudiu Niculescu ... si lui Gica Popescu, tradatori de club si regiune ...a draq (pielea pe voi) . :smoke:

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Articol din The Red Gazette (editia de seara):

"Deci Sir Johann ... cu ce ginduri si cu ce simtaminte va indreptati spre Londra acum?"

"Acum ma duc acasa, mai draga reporterule, Londra e in directie opusa"

"Pai acum va duceti acasa, dar daca pierdeti meciul cu Chelsea s-ar putea sa nu mai avetzi casa..."

"Asculta, draga, mai animalule!!!" (aici cred ca reporterul nu a inteles fiindca i-am zis-o in limba romana) ... "o sa ne bata Chelsea cind o sa pasca oile lui Becali pe Stamford Bridge" (nici pe asta nu a inteles-o mai mult ca sigur fiindca i-am zis-o in limba romana)

"Avetzi ceva sa-i trasmiteti lui Mellor? Cum vedetzi meciul cu Chelsea ?"

"Pai cu Neil am vorbit si eu si Postasu, i-am transmis atunci mai multe, iar meciul cu Chelsea cred ca o sa-l vad la televizor ..."

================================================================================

========================

________________________________________________________________________________

________________________

Am trecut repede pe la nea Ron (Yeats) si l-am rugat frumos sa-mi recomande repede 2 jucatori de mare valoare si dispusi sa vina si mai repede la Liverpool : "Tekke Fatih" mi-a raspuns el si a plecat in Finlanda sa caute jucatori tineri gata sa semneze cu The Reds

tekkedr4.th.jpg

L-am cumparat ca aveam bani de amicii din chelsea si am purces la pregatirea meciului sezonului ... eu sau Mourinho ?! 442 si eu si el ... aparare de beton si eu si el dar el si-o furase in campionat deja de la Scum City (0-0) si facuse un egal cu Charlton (0-0) chiar in etapa inaugurala a campionatului.

Mie mi-a placut intotdeauna sa-mi studiez adversarul ... imi rasunau in minte cuvintele lui nea Sdrobis ... sa stiu cu cine joc bah uritule, daca are unu tehnic il bag pe Bumbescu sa-i rupa picoarele, 'ntzelegi?! Trebuie sa iei masuri de croitor , sa-i dai la gioale, sa-l arzi pe coaie cu tzigara, mah banditule ... asha imi spunea la scoala de antrenori nea Sdrobis dupa ce bea o tziuka adusa de mine de la Pitesti.

Asha ca am luat masuri. 442 ermetic cu 2 fundasi de meserie internationala Carragher si Agger, 2 wingeri rapizi (Luius Garcia si M. Gonzalez dublati de Kromkamp si Aurelio), la mijloc nu aveam nevoie de nimic (Gerrard si Alonso) iar in atac nou venitul Tekke si Robocop ...let's match begin

sunt obosit acum ...m-am consumat destul cu acest meci... il comentez miine

iata scorul ...

match1.jpg

gol la debut Tekke si Bellamy nu m-a dezamagit ...

brava natiune !!! :faces

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

skinul este pure blue made by smitheh si mie imi place ...

joc cu principalele ligi din Anglia, Spania, Portugalia, Franta, Italia, Romania

patchul este un update de pe sortitoutsi.net facut de niste turci ... d'aia am cautat sa aduc un turc la echipa

vine si screen-ul cu Mellor ... asta mi-a crescut in 2 saptamini de joc foarte mult ... si e un jucator care imi place ... l-am cautat acum cu FM Scout-ul si are la Chelsea CA 142 si PA 200

mellor.jpg

cam 14.000.000 euro

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

eu l-am instalat are toate transferurile la 08/08/2006 ... mda ...

este exagerat si pretul cu care l-a cumparat Chelsea ... Tekke are 170 CA-ul ... mda ... asha nu aveam bani sa-l cumpar pe Tekke si Radoi a venit la 5.000.000 lire sterline

daca vrei sa ai jucatori buni itzi dau si antrenamentele mele :D ...

Link to comment
Share on other sites

eu l-am instalat are toate transferurile la 08/08/2006 ... mda ...

este exagerat si pretul cu care l-a cumparat Chelsea ... Tekke are 170 CA-ul ... mda ... asha nu aveam bani sa-l cumpar pe Tekke si Radoi a venit la 5.000.000 lire sterline

daca vrei sa ai jucatori buni itzi dau si antrenamentele mele :D ...

<{POST_SNAPBACK}>

Facem schimb de antrenamente ? :D

Link to comment
Share on other sites

antrenez pe zone de joc adica ... GK ... fundasi ... mijlocasi (ma axez mai mult pe extreme) si atacanti

<{POST_SNAPBACK}>

So do I, dar ma axez in special pe atacanti.

Plus ca am si 2 antrenamente diferite pentru fundasi laterali si pentru extreme.

14 mil pentru Fatih Tekke ? :O

La banii aia puteai sa-l iei pe Nihat. :D

Daca tot vroiai un turc.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

una a fost de 1024x768 restul au fost 800 cu 600.

Tekke e mai bun ... nu am auzit de el :D ... peste 14.000.000 ca acum am observat ca joc cu Lire sterline

:blind:Nu stiu sa folosesc butonul de edit - imi cer scuze:blind:

dupa meciul cu Chelsea am avut liniste, urma pe 10.09 un meci acasa cu Charlton dar si o pauza in care jucaretzii mei jucau la natzionalele lor . Asha cum ma asteptam Romania a pierdut cu 1-0 meciul cu Cehia si ma asteptam la o scadere de moral din partea lui Radoi. Anglia doar o remiza alba cu Irlanda de Nord.

Moores m-a chemat in biroul lui, ii promisesem o palinca de la Basescu, si mi-a reprosat ca l-am lasat pe tinarul Palleta sa plece la Crystal Palace pina la sfirsitul sezonului dar ca are incredere deplina in mine (asta dupa vreo 2 kile de palinca).

10.09 5-1 cu Charlton /// un meci fara istoric, destul de usor, transat mai ales dupa eliminarea lui Matt Holland (49). Radoi titular dupa evolutia proasta de la nationala si fiindca Hyypia a parut obosit.

Marcatori: Mark Gonzalez (21), Carragher (50 pen), Tekke(52 / o faza rapida), Gerrard(59,90 schema de

baza)

incep grupele UCL in care o sa ma confrunt cu CSKA Moscova, Porto si Werder Bremen, dar si meciurile de campionat unde am o perioada de foc cam peste 1 luna : consecutive cu Arsenal, Porto si Scum United. Reina (zis si pantera roz) s-a rup pentru o saptamina, la fel si Finnan.

13.09 Moscova : CSKA Moscova - Liverpool

Dupa o prima repriza sterila, cu un usor avantaj Liverpool in care nu am avut nici o cazie serioasa, la pauza l-am schibat pe Radoi in aparare cu Hyypia pentru o mai mare siguranta si l-am aruncat in lupta pe Le Tallec in locul lui Crouch care a parut descumpanit de terenul mocirlos.

min 58: Gusev primeste o centrare in 12 m lateral dreapta si o plaseaza cu capul la coltul scurt 1-0 CSKA

min 64 : l-am urcat pe Luis Garcia in atac si Pennant intra in locul lui Bellamy (un meci slab)

min 70 : Love pleaca din terenul lui, singur, si este blocat in careu de Dudek

min 83 : de la un corner al moscovitilor, Garcia pleaca singur pe stinga, dribleaza un fundas, urca si centreaza minunat pt Pennant care trage paralel cu poarta.

min 85 : Mark Gonzalez il imita si meciul se termina cu trei cartonase galbene impartite frateste :D

Porto - Werder 2-1

Se incing putin spiritele in campionat, Wigan e pe locul 2 dupa ce le jumuleste cotofenelor coada dar apoi Chelsea ii invinge greu cu 2-1 acasa

Radoi si Bellamy trimisi la tineret sa ajute echipa dupa prestatia lamentabila din ultimele meciuri.

Urmeaza iar Londra cu Tottenham.

Isi va face debutul tinarul portar David Martin de la rezerve.

17.09 Man Utd - Aston Villa 1-1 (G. Neville out 1 luna)

18.09 Tottenham / Londra

de pe locul 1 sa ma impiedic de un ciot (locul 20) ?

min 20 : Tekke preia in careu si suteaza pe linga

min 25 : Agger degajeaza pina la Tekke care, singur cu portarul, se bilbiie si calca pe minge

pauza si o prima repriza slaba

al doilea mitan:

min 51: Sissoko , accidentat, este inlocuit de X. Alonso

min 65: Crouch > L. Garcia si Riise > F. Aurelio

min 78: Hyypia este depasit CLAR de Defoe care salta mingea peste bravul Martin 1-0

min 89: decizie dubioasa a lui Berbe... Phil Down care arata punctul cu var pentru Spurs. Transforma Danny Murphy ... ce crunta razbunare Danny:)

De neconceput!!! Nu am avut nici un corner pt ca Steven sa marcheze :( ... Victorie istorica sarbatorita de Spurs asa cum se cuvine.

Dupa meci ziarele au scris ca Peter Kenyon a fost vazut intrind in vestiarul celor de la Spurs si dupa aia luind masa cu Daniel Levy in oras ... Intre timp Arnesen alerga cu banii dupa Dafoe si Murphy pe malul Tamisei ... imi este deja scirba. Bellamy mi-a confirmat ca Arnesen l-a sunat si inainte de meciul cu cotofenele sa-i aminteasca ca acolo a jucat si ca nu shi-a platit ratele la masina familiei.

mda ...

Paul Jewell de la Wigan ma vede deja campion dar l-am calmat politicos spunindu-i ca primul pas este cistigarea meciului direct.

clasament1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy