Jump to content

Stiu Ca Doriti Sa Ii Crape Salvarea Lui I**ci !


Noel

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur
ultimul gol a fost chiar sambata in poarta ta  :hysterical: , nu ai schitat nici un gest atunci :D

mai mieunel mai

vezi cu lapticu' ala sa nu dai si pe bot

frodo, era grisuletul prea fierbinte? ma refeream la crouch, dar daca te simti, e problema ta. :D

noele, nu te apuca sa vorbesti de fotbal. tu inca il confunzi cu hambalul si cu golful pe sub apa... chiar nu as vrea sa te faci in continuare de ras...

Cel mai destept cedeaza primul

ai dreptate, asa ca m-am hotarat sa te las in pace si sa astept sa-mi crape salvarea...

P.S. saluta-ti neuronul din partea mea...

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

"noele, nu te apuca sa vorbesti de fotbal. tu inca il confunzi cu hambalul si cu golful pe sub apa... chiar nu as vrea sa te faci in continuare de ras..."

"Hambalul" te saluta si pe tine, eterna speranta a echipei de gramatica involuntara. :yahoo:

17 is here :B:

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Doresc sa semnalez faptul ca topicul e cu tenta, cum ar zice Craciunescu. Am observat asta in aceasta seara cand am citit titlul "Stiu Ca Doriti Sa Ii Crape Salvarea Lui I**ci !" . Cum adica deja stii ? ce, esti medium ?

in rest variantele mi se par democratice, sunt 4, ai de unde alege!

nimic nu mai ie democratic pe forumul asta.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
"noele, nu te apuca sa vorbesti de fotbal. tu inca il confunzi cu hambalul si cu golful pe sub apa... chiar nu as vrea sa te faci in continuare de ras..."

"Hambalul" te saluta si pe tine, eterna speranta a echipei de gramatica involuntara. :yahoo:

17 is here :B:

19, cred ca cineva face clone :B:

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Mihai poate sa vada in loguri chiar si cine a votat. Nu e absolut nici o schema, ma mir totusi ca aveti impresia ca am nevoie de clone ca sa semnalez institutia aia de alienare a forumistilor numita "I**ci story".

Hai sa traiesti 19, oricine ai fi!

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Mihai poate sa vada in loguri chiar si cine a votat. Nu e absolut nici o schema, ma mir totusi ca aveti impresia ca am nevoie de clone ca sa semnalez institutia aia de alienare a forumistilor numita "I**ci story".

Hai sa traiesti 19, oricine ai fi!

Nu ziceam de tine. Abia dupa ce am postat mi-a trcut prin gand ca s-ar putea sa-ti treaca prin gand ca mie mi-a trecut prin gand inainte sa postez. You do the math. ;)

Later edit: tocmai a votat unu anume TAZ.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

da ma. hambal si handbal sunt doua sporturi diferite. Hambal e un joc adus din state. Vine de la ham (sunca) si ball (minge). se foloseste o minge din carne (initial se putea folosi doar sunca dar regulile au devenit mai permisive in 2001). se joaca pe echipe, 2 la 2. scopul e sa nimeresti gura coechipierului de la 20m...

probleme? :D

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Intrebarea manipuleaza omul...

My oh my, cine a construit intrebarea aia tre' sa fie un expert in arta comunicarii, manipularea maselor si un magician al efectelor speciale ale forumurilor.

Parca ma pusesei pe ignore. :B:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy