Jump to content

Stiu Ca Doriti Sa Ii Crape Salvarea Lui I**ci !


Noel

Recommended Posts

  • Generaţia de Aur

Dupa cum stiti, userul I**ci prapadeste spatiul pe server, pentru ca e gratis si pentru ca ii place sa ne plictiseasca. Story-ul lui a devenit o telenovela basita - pentru asta a adus multi-multi-multi jucatori sud-americani - asa ca devine imperativa existenta unui poll care sa certifice dorinta tuturor ca salvare aia becisnica sa crape dracului odata!

Deci votati cu mintea, cu sufletul si cu tot ce aveti voi mai bun, pentru ca daca nu ne rugam cu totii sa ii crape cacatul ala de salvare, s-ar putea ca si copiii nostri sa se dezvolte nenatural citind porcariile alea idioate.

Amin si "Hai chefereu"...

P.S. - I**ci, ai votat DEJA de 2 ori. Stii care sunt regulile. :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur
P.S. - I**ci, ai votat DEJA de 2 ori. Stii care sunt regulile. :(

Ilici si Oscior nu vor sa voteze, dammit...

confuz??? probleme de memorie??

P.S. salvarea mea n-a patit nimic...

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Draga I**ci,

Dupa cum vezi sunt doi useri - Ilici si I**ci. Citeste ATENT sau roaga pe cineva capabil sa iti descifreze misterul. Unul a disparut acum cam un an de pe fmro si ciudat, dupa ce ala a disparut, a venit un bou cu nick asemanator, care se face de ras all day every day.

Have a nice day...

13 deja. I assume Oscior gave in.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

iar gandesti? ai vazut ca te doare capul cand incerci...

In semnatura ta scrie:

Frontul impotriva salvarii lui Ilici prezinta:

http://www.fmro.ro/forums/index.php?showtopic=5180

Iar titlul topicului este:

Stiu Ca Doriti Sa Ii Crape Salvarea Lui I**ci !

ce s-a intamplat? e neuronul in vacanta??

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Neuronul e bine-mersi, dar ia mai uita-te odata si cere IAR ajutorul cui ti-a citit prima oara: Ilici si I**ci, 2 useri diferiti.

14 voturi.

You're going down, mate...:B:

later : 15 :hysterical:

Fa-ti o curatare de colon, priveste in interiorul tau si realizeaza ca nimeni nu iti vrea story-ul ala basit. 15 persoane sunt deja un numar maricel pe FMRo, asa ca ia-ti amaraciunea infrangerii in gura si degajeaza zona de story-uri.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Stiu ca din cauza ca ai capul PREA in fund - cautand neuronul, probabil - ti se pare ca faci poze, dar de fapt vezi lumea prin buric.

Imi place flame-ul asta, poate dai si tu o replica hazlie/inteligenta pana diseara.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Stiu ca din cauza ca ai capul PREA in fund - cautand neuronul, probabil - ti se pare ca faci poze, dar de fapt vezi lumea prin buric.

Imi place flame-ul asta, poate dai si tu o replica hazlie/inteligenta pana diseara.

noele, nu stii sa citesti fara neuronul ala?

imi place poza, imi aduce aminte de cum aratai sambata trecuta la fotbal. stii sa stai si in alte pozitii?

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

16...

Keep the dream alive, IliciMuian :yahoo:

Cat despre posturile tale, care contin aluzii nesatisfacute despre termenul "fotbal", eu cred ca poti sa apelezi cu multa incredere la Jirar, pentru ca piciul stie de 1000000 de ori mai mult fotbal ca tine - atat pe forum cat si pe teren - chifla de menta ce esti...

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

inca astept sa-mi crape salvarea...

iar cunostintele tale despre fotbal au fost demonstrate cand ai zis ca Crouch e un jucator bun :crazy:

P.S. de cand nu a mai dat girafa aia gol? :B:

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

"iar cunostintele tale despre fotbal au fost demonstrate cand ai zis ca Crouch e un jucator bun"

Prefer sa fiu la fel de necunoscator ca Eriksson, Benitez si alti fotbalisti/antrenori/maseuri/bucatari din Anglia, care il vad jucand, decat sa impartasesc o opinie despre fotbal cu tine, care nu ai vazut inca un meci de fotbal cap-coada.

Cat despre salvare...va crapa, eu nu m-as impacienta in locul tau...Cel mai destept cedeaza primul si ea va pleca intr-un loc mai bun, mai frumos etc.. :yahoo:

Ah, sa nu crezi ca nu am observat ce pisica viteaza si sireata esti tu, cum incerci sa deviezi subtil discutia dinspre forarile popoului tau inspre Liverpool. Quite touching...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy