Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Dinamo Story - Caine pana la moarte si dupa


Guest drogba_15

Recommended Posts

Guest drogba_15

CHAMPIONS LEAGUE !!!!!

Am avut un meci foarte important cu Locomotiv un meci de infart desi este o echipa din Bulgaria este o echipa foarte tare cu jucatori valorosi

Lokomotiv-Dinamo -2-2

Un meci foarte greu in care ei inscriu primi dupa pauza schimb tactica radical si vine golul lui Niculescu 47 si Danciulescu 85

Danciulescu rateaza in min. 90 o faza unu la unu cu portarul si meciul se termina 2-2 in deplasare

Am folosit echipa standard

Munteanu-Semeghin,Alistar,Goian,Galamaz-Petre,Margaritescu,Grigorie,Pacurar-si cuplul de atacanti N&D(niculescu & danciulescu)

-----------------------------------------------------------------------------------

Multumesc

Sper ca am scris bine

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply
Guest drogba_15

ba da cu semeghin fundas dreapta

nu scriu fazele

scriu mai putin dar joc mult intelegeti ??

---------------------------------------------------------------------

shearer pe munteanu o sa-l vand la ,,galata''

si alistar joaca pentru ca are randament si se recupereaza bine

---------------------------------------------------------------------------

parca ar fi conferinta de presa

:D

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
nu scriu fazele

Ma refeream la fRaze, nu la faze. Oricum, nu stiu de ce ma leg de tine pana la urma e treaba ta ce scrii si ce nu.

Link to comment
Share on other sites

Guest drogba_15

ETAPA 1 !!!!!

Un derby al Diviziei A BURGER Dinamo-Rapid in care jucatorii mei erau foarte obositi din cauza meciului din Champions League , de aceea am jucat cu echipa de rezerve :lol:

Stelea-Balan ,Iordaghe ,Badea ,Irimia -Naidin,V.Munteanu ,Grigorie ,Cigan -Dragan,Mihalcea

min 3 -Dinamo executa un corner Maftei respinge , mingea ajunge la Ilie care dribleaza ultimul aparator si inscrie cu un sut de ma 16 m GOL

min 5-corner Rapid ,Maftei cu capul ............GOL

Dinamo are niste ocazii imense prin Mihalcea care insa in min 22 se revanseaza printr-un GOL dupa o faza construita de tanarul Cigan foarte frumos

meciul este dominat de Dinamo insa nu se inscrie si se termina 1-2

Link to comment
Share on other sites

Guest drogba_15

:alcoholic: CHAMPIONS LEAGUE !!!!!

Am avut un meci foarte important cu Locomotiv pentru calificarea in faza a 3 a meciul retur

Lokomotiv-Dinamo -1-1

Un meci foarte greu in care noi inscriem primi dupa pauza schimb tactica si vine eliminarea lui Niculescu min 52 am crezut ca tot e prierdut

Ei au inscris in min 90 si meciul se termina 1-1

Dinamo calificata si urmeaza sa intalneasca Inter Milano :russian_roulette:

Am folosit echipa standard

Munteanu-Semeghin,Alistar,Iordache,Ciubotariu-Petre,Margaritescu,Grigorie,Pacurar-Niculescu & Danciulescu

:fmro:

dupa toate acestea i-am adus pe baieti la un restaurant pentru a sarbatori

Otelul a fost eliminata de catre o echipa din Luxembourg

Link to comment
Share on other sites

Guest drogba_15

ETAPA 2 !!!!

Un meci care v-a fi greu teoretic pt ca farul are o echipa foarte buna cu 2 jucatori (Mihai si Todoran) in forma...incerc sa ii recuperez pe titulari pentru meciul cu Inter Milano

si de aceea joc iar cu echipa a 2 a

Stelea-Balan ,Galamaz,Badea ,Irimia -Naidin,V.Munteanu ,Grigorie ,Cigan -Baltoi,Mihalcea

prima repriza o repriza in care nu s-a inscris nici un gol

am schimbat tactica deoarece Baltoi s-a accidentat a intrat Danciulescu

si in minutul 48 Danciulescu il jeneaza pe Schiopu care trrimite mingea in propria poarta GOL

min 54-Todoran recupereaza mingea si trage un sut de la 30 m in vinclul porti GOL... :falca: asa gol nu am mai vazut demult :falca:

min 58 -Galamaz gresete Gurita recupereaza si inscrie cu un sut pe langa portar GOL

min 70 - Danciulescu scapa singur dupa ce a fost angajat superb de Margaritescu are a intrat acum 5 min si ................ Danciulescu inscrie GOLLLLLLLLLL !!!!!!!!!

min 87 -Mihalcea trage un sut de la distanta care loveste bara :russian_roulette:

Farul - Dinamo -2-2 :fuk:

Link to comment
Share on other sites

Guest drogba_15

Meciul mutl asteptat de catre fani .......de toata lumea

Dinamo-Inter

Tribunele stadionului Stefan cel Mare sunt pline

zvezdabucuresti3ux.jpg

la vestiar le-am spus jucatorilor primul 11

Munteanu-Semeghin,Alistar,Iordache,Ciubotariu-Petre,Margaritescu,Grigorie,Pacurar-Mihalcea & Danciulescu

si meciul incepe ......

min 37 -Adriano paseaza superb lui Kapo care inscrie 0-1

min 40 - margaritescu face un un doi cu danciulecu si trage din prima din afara careului GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

la pauza i-am felicitat pe baieti pt joc si le-am mai explicat ceva

min 49-acelasi margaritescu ia o faza pe cont propriu si trage un sut pe vinclu de la 25 m GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL tribunele sunt in delir ...

min 54 -Adriano dribleaza tot ce se poate si inscrie

min 62- lovitura libera de la 16 m executa margaritescu mingea e deviata de zid si ........................................ GOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

toldo este invins a 3a oara

min 68- veron ii paseaza ideal lui Adriano care inscrie :bash

si meciul se termina

Dinamo-Inter -3-3 si am si eu sanse la calificare :thankyou:

Link to comment
Share on other sites

Guest drogba_15

ETAPA 3 !!!!!!!!!!

Avea sa fie un meci foarte greu deoarece toti titularii erau obositi dupa meciul cu Inter ...

min 3 -Dinamo prinde mingea care ajunge la Baltoi face un doi cu Dragan si Baltoi ajunge unu la unu cu portarul si trage in bara :(

este un meci foarte plictisitor cu putine faze de poarta ...

min 24 -Maier recupereaza o minge si trage de la 16 m iar portarul stelea nu poate prinde mingea :(

min 81 - Dragan dribleaza tot ce se poate si inscrie

scor final

APULUM -Dinamo -1-1

si sunt pe locul 10

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
ETAPA 3 !!!!!!!!!!

Avea sa fie un meci foarte greu deoarece toti titularii erau obositi dupa meciul cu Inter ...

min 3 -Dinamo prin mingea ajunge la Baltoi face un doi cu Dragan si Baltoi ajunge unu la unu cu portarul si trage in bara :(

este un meci foarte plictisitor cu putine faze de poarta ...

min 24 -Maier recupereaza o minge si trage de la 16 m iar portarul stelea nu poate prinde mingea :(

min 81 - Dragan dribleaza tot ce se poate si inscrie

scor final

APULUM -Dinamo -1-1

si sunt pe locul 10

Genial! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy