Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Dinamo Story - Caine pana la moarte si dupa


Guest drogba_15

Recommended Posts

Guest drogba_15

ETAPA 4 !!!!!!!!!!!!

Un meci foarte usor in care am jucat cu cei mai tineri jucatori care dau un randament foarte bun (cu echipe mici ) .....

Dinamo-Poli Iasi -1-0

min 58- vlad munteanu din lovitura libera

Dragan si compania s-au jucat cu nervii mei si i-am pus dupa meci la ture ^_^

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur
ETAPA 4 !!!!!!!!!!!!

Un meci foarte usor in care am jucat cu cei  mai tineri jucatori care dau un randament foarte bun (cu echipe mici ) .....

Dinamo-Poli Iasi -1-0

min 58- vlad munteanu din lovitura libera

Dragan si compania s-au jucat cu nervii mei si i-am pus dupa meci la ture ^_^

Imi place ca esti un antrenor dur. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Guest drogba_15

CHAMPIONS LEAGUE !!!!!!!!!

A venit momentul hotarator de a ajunge sau NU ajunge in.

CHAMPIONS LEAGUE !!!!!!!!!

Meciul avea sa fie unul foarte greu italieni vor folosi cel mai bun 11 al lor

Tactica lor a fost 4-3-3 cu 3 atacanti de valoare Adriano -Viery -Martins

Erau cam 50.000 spectatori

min 1 - Niculescu lovitura libera.. Toldo scoate cu greutate .......tribunele au amutit la sutul lui ,,Clau GOL ''

din min 20 pana in min 45 atacantii interului au atacat in valuri

La pauza meciul era de 0-0 si Inter era calificata

Dupa pauza am schimbat tactica si am jucat si eu cu 3 atacanti ca sa se echilbreze meciul ...

min 70 -Viery trage un sut de la 20 m GOL

urmeaza minute de cosmar si calificarea era departe .......

min 78 - Adriano dribleaza ajuge unu la unu cu portarul si scoate Munteanu insa vine Martins din spate si inscrie ....

min 89 -ura sa inscrie si Adriano din penalty ........

Inter - Dinamo -3-0 :upset:

dupa meci conducatori m-au felicitat pentru meci .... si su sperat in calificarea gupelor uefa in care am cazut cu Atletico Bilbao

Link to comment
Share on other sites

Guest drogba_15
Interesant. ^_^

Pe ce post joci?

<{POST_SNAPBACK}>

mijlocas dreapta , sau chiar si extrema dreapta ,dau bine si cu stangu

insa acum am mers iar nu am mai fost de catva timp pentru ca am avut piciorul rupt

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
mijlocas  dreapta , sau chiar si extrema dreapta ,dau bine si cu stangu 

insa acum am mers iar nu am mai fost de catva timp  pentru ca am avut piciorul rupt

Uite-aici invidie ita, nu la noi. <_<

Link to comment
Share on other sites

Guest drogba_15
@drogba_15- ignora-i. Sunt rai pentru ca sunt gelosi pe rezultatele tale.

<{POST_SNAPBACK}>

nu cred ca ii invidie mie imi place eu ma distrez ........

Link to comment
Share on other sites

Guest drogba_15

ETAPA 5 !!!!!

National-Dinamo-2-2

min 6 -Grigorie se accidenteaza 3 saptamani

min 11 -Chihaia inscrie dupa o pasa a lui Abyudun ...Chihaia este pe lista de transferuri .... este in forma si este si tanar jucatorii pe care ma axez eu ...

min 31 - inscrie Danciulescu un gol frumos dupa o pasa lunga a lui Cigan

min 33 -Mitrovic inscrie pentru 2-1 dupa o faza frumoasa ,Mitrovic s-a transferat in strainatate

min 77 - Niculescu inscrie din lovitura libera .......un sut centrare iar portarul Popa a fost batut ...

--------------------------------------------------------------------------------

in acest meci popa a facut schimb pe parcursul meciului in poarta cu un fundas lateral (ciudat)

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Drogba nu m-ai te lasa intimidat de sacali astia. Uni chiar sunt invindiosi ca nu au haru tau penca tu scri repede si joci mult. Si eu am incercat un stori pe forumu asta da nu m-au lasat sal continui tot din invidie!!!!!!! Repet... Nu te lasa intimidat! Fi tu! Fi pur! Fi inperturbabil! Nu incerca sa fi un povestitor complex intre povestitori complexi! Fruntea sus baiatule! Oricum ramane la altitudinea ta daca m-ai vrei sa continui sa scri s-au nu. Sfatul meu - Nu ceda!!!!!!

Bafta cu soriu in continoare! ;)

P.S. Cu cine joci etapa vitoare? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest drogba_15
Drogba nu m-ai te lasa intimidat de sacali astia. Uni chiar sunt invindiosi ca nu au haru tau penca tu scri repede si joci mult. Si eu am incercat un stori pe forumu asta da nu m-au lasat sal continui tot din invidie!!!!!!! Repet... Nu te lasa intimidat! Fi tu! Fi pur! Fi inperturbabil! Nu incerca sa fi un povestitor complex intre povestitori complexi! Fruntea sus baiatule! Oricum ramane la altitudinea ta daca m-ai vrei sa continui sa scri s-au nu. Sfatul meu - Nu ceda!!!!!!

Bafta cu soriu in continoare!  ;)

P.S. Cu cine joci etapa vitoare?  :)

<{POST_SNAPBACK}>

merci pentru sfat

urmatorul meci am cu cluj si am castigat cu 2-0

lass ca postez eu meciul

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
merci pentru  sfat

urmatorul meci am cu cluj si am castigat cu 2-0

lass ca  postez eu meciul

Cu placere Drogba. Ar fii culmea sa nu ne ajutam intro societate virtuala.

Cu Cluj zici? Abea astept sa vad rezultatul final. Sper sa-i desfintezi! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest drogba_15
Cu placere Drogba. Ar fii culmea sa nu ne ajutam intro societate virtuala.

Cu Cluj zici? Abea astept sa vad rezultatul final. Sper sa-i desfintezi!  :)

<{POST_SNAPBACK}>

pai am casigat cu cluj

:hysterical:

2-0

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Nu am nimic cu tine personal, dar nu pot sa ma abtin. Esti talentat rau, nu am ce zice. Esti la liceul de informatica, editezi Fifa, faci/ai facut fotbal de performanta si joci CM de la varsta de 8 ani. Nu am nimic cu primele 3 afirmatii si iti recomand sa nu te lasi de fotbal, dar sa spui ca joci CM de la 8 ani mi se pare o blasfemie. In timp ce toti copiii de varsta ta jucau sotron in fata blocului tu apasai de zor pe Continue la CM. Sa fim seriosi. Nu neg ca te jucai CM, dar cand esti in clasa a doua si d-abia inveti tabla inmultirii ma indoiesc sincer ca poti intelege cu adevarat ceva atat de complex ca CM. Fii mai cumpatat in "declaratii" ca iti va face bine. De curiozitate: cate sezoane si cu ce echipa ai jucat tu CM la 8 anisori?

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
joc CM  de la 8 ani

Da Shearer, cred ca ai dreptate. Imi cer scuze. Si BTW. V-ati luat unul dupa altul cu nickurile astea? Cand l-am vazut prima oara pe drogba am zis ca e vreo clona de-a ta, mai ales ca aveati semnaturile facute la fel.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Drogba nu m-ai te lasa intimidat de sacali astia. Uni chiar sunt invindiosi ca nu au haru tau penca tu scri repede si joci mult. Si eu am incercat un stori pe forumu asta da nu m-au lasat sal continui tot din invidie!!!!!!! Repet... Nu te lasa intimidat! Fi tu! Fi pur! Fi inperturbabil! Nu incerca sa fi un povestitor complex intre povestitori complexi! Fruntea sus baiatule! Oricum ramane la altitudinea ta daca m-ai vrei sa continui sa scri s-au nu. Sfatul meu - Nu ceda!!!!!!

Bafta cu soriu in continoare!  ;)

P.S. Cu cine joci etapa vitoare?  :)

Felicitari anahoret_1908, ai reusit sa vorbesti pe limba lui. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy