Jump to content

Dinamo Story - Caine pana la moarte si dupa


Guest drogba_15

Recommended Posts

Guest drogba_15

CHAMPIONS LEAGUE !!!!!

Am avut un meci foarte important cu Locomotiv un meci de infart desi este o echipa din Bulgaria este o echipa foarte tare cu jucatori valorosi

Lokomotiv-Dinamo -2-2

Un meci foarte greu in care ei inscriu primi dupa pauza schimb tactica radical si vine golul lui Niculescu 47 si Danciulescu 85

Danciulescu rateaza in min. 90 o faza unu la unu cu portarul si meciul se termina 2-2 in deplasare

Am folosit echipa standard

Munteanu-Semeghin,Alistar,Goian,Galamaz-Petre,Margaritescu,Grigorie,Pacurar-si cuplul de atacanti N&D(niculescu & danciulescu)

-----------------------------------------------------------------------------------

Multumesc

Sper ca am scris bine

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply
Guest drogba_15

ba da cu semeghin fundas dreapta

nu scriu fazele

scriu mai putin dar joc mult intelegeti ??

---------------------------------------------------------------------

shearer pe munteanu o sa-l vand la ,,galata''

si alistar joaca pentru ca are randament si se recupereaza bine

---------------------------------------------------------------------------

parca ar fi conferinta de presa

:D

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
nu scriu fazele

Ma refeream la fRaze, nu la faze. Oricum, nu stiu de ce ma leg de tine pana la urma e treaba ta ce scrii si ce nu.

Link to comment
Share on other sites

Guest drogba_15

ETAPA 1 !!!!!

Un derby al Diviziei A BURGER Dinamo-Rapid in care jucatorii mei erau foarte obositi din cauza meciului din Champions League , de aceea am jucat cu echipa de rezerve :lol:

Stelea-Balan ,Iordaghe ,Badea ,Irimia -Naidin,V.Munteanu ,Grigorie ,Cigan -Dragan,Mihalcea

min 3 -Dinamo executa un corner Maftei respinge , mingea ajunge la Ilie care dribleaza ultimul aparator si inscrie cu un sut de ma 16 m GOL

min 5-corner Rapid ,Maftei cu capul ............GOL

Dinamo are niste ocazii imense prin Mihalcea care insa in min 22 se revanseaza printr-un GOL dupa o faza construita de tanarul Cigan foarte frumos

meciul este dominat de Dinamo insa nu se inscrie si se termina 1-2

Link to comment
Share on other sites

Guest drogba_15

:alcoholic: CHAMPIONS LEAGUE !!!!!

Am avut un meci foarte important cu Locomotiv pentru calificarea in faza a 3 a meciul retur

Lokomotiv-Dinamo -1-1

Un meci foarte greu in care noi inscriem primi dupa pauza schimb tactica si vine eliminarea lui Niculescu min 52 am crezut ca tot e prierdut

Ei au inscris in min 90 si meciul se termina 1-1

Dinamo calificata si urmeaza sa intalneasca Inter Milano :russian_roulette:

Am folosit echipa standard

Munteanu-Semeghin,Alistar,Iordache,Ciubotariu-Petre,Margaritescu,Grigorie,Pacurar-Niculescu & Danciulescu

:fmro:

dupa toate acestea i-am adus pe baieti la un restaurant pentru a sarbatori

Otelul a fost eliminata de catre o echipa din Luxembourg

Link to comment
Share on other sites

Guest drogba_15

ETAPA 2 !!!!

Un meci care v-a fi greu teoretic pt ca farul are o echipa foarte buna cu 2 jucatori (Mihai si Todoran) in forma...incerc sa ii recuperez pe titulari pentru meciul cu Inter Milano

si de aceea joc iar cu echipa a 2 a

Stelea-Balan ,Galamaz,Badea ,Irimia -Naidin,V.Munteanu ,Grigorie ,Cigan -Baltoi,Mihalcea

prima repriza o repriza in care nu s-a inscris nici un gol

am schimbat tactica deoarece Baltoi s-a accidentat a intrat Danciulescu

si in minutul 48 Danciulescu il jeneaza pe Schiopu care trrimite mingea in propria poarta GOL

min 54-Todoran recupereaza mingea si trage un sut de la 30 m in vinclul porti GOL... :falca: asa gol nu am mai vazut demult :falca:

min 58 -Galamaz gresete Gurita recupereaza si inscrie cu un sut pe langa portar GOL

min 70 - Danciulescu scapa singur dupa ce a fost angajat superb de Margaritescu are a intrat acum 5 min si ................ Danciulescu inscrie GOLLLLLLLLLL !!!!!!!!!

min 87 -Mihalcea trage un sut de la distanta care loveste bara :russian_roulette:

Farul - Dinamo -2-2 :fuk:

Link to comment
Share on other sites

Guest drogba_15

Meciul mutl asteptat de catre fani .......de toata lumea

Dinamo-Inter

Tribunele stadionului Stefan cel Mare sunt pline

zvezdabucuresti3ux.jpg

la vestiar le-am spus jucatorilor primul 11

Munteanu-Semeghin,Alistar,Iordache,Ciubotariu-Petre,Margaritescu,Grigorie,Pacurar-Mihalcea & Danciulescu

si meciul incepe ......

min 37 -Adriano paseaza superb lui Kapo care inscrie 0-1

min 40 - margaritescu face un un doi cu danciulecu si trage din prima din afara careului GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

la pauza i-am felicitat pe baieti pt joc si le-am mai explicat ceva

min 49-acelasi margaritescu ia o faza pe cont propriu si trage un sut pe vinclu de la 25 m GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL tribunele sunt in delir ...

min 54 -Adriano dribleaza tot ce se poate si inscrie

min 62- lovitura libera de la 16 m executa margaritescu mingea e deviata de zid si ........................................ GOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

toldo este invins a 3a oara

min 68- veron ii paseaza ideal lui Adriano care inscrie :bash

si meciul se termina

Dinamo-Inter -3-3 si am si eu sanse la calificare :thankyou:

Link to comment
Share on other sites

Guest drogba_15

ETAPA 3 !!!!!!!!!!

Avea sa fie un meci foarte greu deoarece toti titularii erau obositi dupa meciul cu Inter ...

min 3 -Dinamo prinde mingea care ajunge la Baltoi face un doi cu Dragan si Baltoi ajunge unu la unu cu portarul si trage in bara :(

este un meci foarte plictisitor cu putine faze de poarta ...

min 24 -Maier recupereaza o minge si trage de la 16 m iar portarul stelea nu poate prinde mingea :(

min 81 - Dragan dribleaza tot ce se poate si inscrie

scor final

APULUM -Dinamo -1-1

si sunt pe locul 10

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
ETAPA 3 !!!!!!!!!!

Avea sa fie un meci foarte greu deoarece toti titularii erau obositi dupa meciul cu Inter ...

min 3 -Dinamo prin mingea ajunge la Baltoi face un doi cu Dragan si Baltoi ajunge unu la unu cu portarul si trage in bara :(

este un meci foarte plictisitor cu putine faze de poarta ...

min 24 -Maier recupereaza o minge si trage de la 16 m iar portarul stelea nu poate prinde mingea :(

min 81 - Dragan dribleaza tot ce se poate si inscrie

scor final

APULUM -Dinamo -1-1

si sunt pe locul 10

Genial! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy