Jump to content

Kits and Logs 2017/18


Recommended Posts

  • Generaţia de Aur

Eu unul prefer Metallic Logos de aici, care mi se pare cel mai up to date si cel mai complet.

Sfatul meu pentru cine vrea sa dea o mana de ajutor ca sa tinem Romania cat mai updatata pentru FM 18 este:

- sa instaleze FM17

- sa adauge activatorul lui @il muce de aici

- sa downloadeze packul Metallic Logos

- sa ia in ordine Liga 1, Liga 2, cele 5 serii de Liga 3 si finally cele 42 de serii de Liga 4

- sa verifice la fiecare club daca logoul din FM17 "bate" cu cel de pe siteul oficial/pagina de facebook/sau mai stiu eu ce sursa gasiti

- daca apar logo gresite, logo lipsa sau orice alte nelamuriri/intrebari sa postati aici

Clipboard01.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
1 hour ago, AndrusAlex1407 said:

Am vazut pe facebook-ul official al Voluntariului ca au pus poza asta dupa amical!!

FB_IMG_1498824360261.jpg

Sunt facute echipamentele.

Pentru echipamente eu o sa postez in continuare pe topicul de mai sus.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Am convenit ca il folosim pentru logouri: sa verificam ce logouri lipsesc sau necesita updatate. Un prim caz a fost cel al Viitorului. :)

Pentru echipamente exista deja un topic pe care s-a lucrat pana acum si pe care vor continua cei care se ocupa de exchipamente.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Generaţia de Aur
On 10/22/2017 at 1:01 PM, AndrusAlex1407 said:

Am observat ca in liga a 2-a sau schimbat cateva logouri gen Sportul Snagov,Metaloglobus,Hermannstadt ! Le-au adaugat in acel logo pack?

Ceva-ceva s-a updatat, dar nu ar strica daca cineva ar downloada tot packul si sa verifice, macar L1 si L2, daca sunt toate echipamentele (home, away si third) si daca sunt cele corecte/noi.

Poti da o mana de ajutor? :D Sa verifici daca ce avem noi in pack bate cu realitatea?

Capture.PNG

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Generaţia de Aur
23 hours ago, Shtazian said:

Am downloadat Mettalic Logos si Steaua apare cu logo+ul vechi....al intregului CSA. Stiti cumva unde gasesc varianta buna? Multumesc

Sigur va aparea in urmatoarele updateuri pentru Metallic Logos Megapack.

https://sortitoutsi.net/graphics/style/3/metallic-logos

 

Link to comment
Share on other sites

Va multumesc pentru raspunsurile prompte. Mai am o singura rugaminte: am downloadat tot metallic logos (mi-a luat ceva)... Acum am downloadat si update-ul. Cum sa procedez cu instalarea update-ul FARA CA NOUL FISIER SA MI-L INLOCUIASCA TOTAL? Adica dupa ce-l dezarhivez imi apare un fisier cu acelasi nume ca ala de baza si daca-l copiez in "graphics" mi-e frica sa nu pierd informațiile de baza. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy