Jump to content

Activator Romania FM2017


il muce

Recommended Posts

  • Romania Research Team

Multumesc. 

Eu am schimbat exact ce spui ca  fac acele fisiere dar nu imi apar acolo in lista aia.

 

Edit: nu le mai aveam ca am reinstalat jocul ... Acum le-am reintrodus :).

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply
  • Romania Research Team

Am activat toate chestiile dar acum nu-mi mai merge patch-ul cu Liga a 4-a Romania. Nu mai corespund zonele cu echipele. De exemplu echipele din seria din Caras-Severin apare pe Calarasi. Ce nu fac bine ? Pana nu am activat cele 5 fisiere era OK.

Multumesc frumos.

Link to comment
Share on other sites

  • Romania Research Team
On 01.04.2017 at 11:10 PM, Cdu92 said:

@il muce , am observat că la Liga IV sunt niște încurcături:

- în Liga IV Brașov sunt echipele din jud. Brăila și la Liga IV Brăila sunt cele din jud. Brașov.

- la fel și în jud. Caraș-Severin sunt cele din jud. Călărași și invers.

- aceeași problemă și în jud. Vâlcea, sunt cele din Vaslui și invers.

Salut, am exact aceeasi problema in aceleasi conditii.

Cum ai rezolvat problema asta ?

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Ca sa se rezolve problema cu cele 6 judete inversate intre ele downloadati si copiati peste fisierul Competitions and other Fixes.lnc in urmatoarele locuri:


 

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Football Manager 2017\data\db\1700\lnc

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Football Manager 2017\data\db\1701\lnc

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Football Manager 2017\data\db\1710\lnc

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Football Manager 2017\data\db\1712\lnc

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Football Manager 2017\data\db\1730\lnc

 

Daca mai gasiti si alte erori, va rog sa postati aici.

Link to comment
Share on other sites

  • Romania Research Team

Multumim mult Ovidiu. Seara asta fac operatiunea :).

On 09.07.2017 at 8:03 PM, ovidiu10 said:

Ca sa se rezolve problema cu cele 6 judete inversate intre ele downloadati si copiati peste fisierul Competitions and other Fixes.lnc in urmatoarele locuri:



 

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Football Manager 2017\data\db\1700\lnc

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Football Manager 2017\data\db\1701\lnc

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Football Manager 2017\data\db\1710\lnc

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Football Manager 2017\data\db\1712\lnc

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Football Manager 2017\data\db\1730\lnc

 

Daca mai gasiti si alte erori, va rog sa postati aici.

Mie nu mi se deschide linkul, nu stiu daca e din cauza internetului meu sau e gresit ceva in link.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
7 hours ago, Symbol said:

Metalul Bocșa are o noua sigla, cea veche nu mai este valabila.

Am dat o mai departe sa o inlocuiasca. Multumesc! :D

Avem deja un topic deschis pentru logo-uri. Incercam sa le inlocuim pe cele vechi, care nu mai sunt de actualitate. Daca ai putea sa dai o mana de ajutor acolo, sa verifici si alte logouri de pe la Liga 4 ar fi perfect. :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • Romania Research Team

Bine :).

O sa incerc sa aduc toate logourile din Liga a 4-a zona Caras-Severin.

 

Dar il vreau pe asta al Metalului Bocsa sa il pot inlocui acum in joc, se poate ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy