Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


  • 0

Clasament Competitii


Cicinho13

Question

Recommended Posts

Raddu, nu este o rusine sa gresesti, oricui i se poate intampla...important e sa realizezi ca ai gresit si sa incerci sa indrepti ce se mai poate indrepta...

ps: nu trebuie sa dau nimanui explicatii pentru modificarile aduse, am pus o simpla intrebare la care am asteptat raspunsuri mai prompte...si da, dupa modificarile aduse am asteptat sa primesc bani de la patron, in 2026 mi-a facut si stadion.



Reeivan aici este vorba de amuzamentul meu sau al celorlalti?eu de exemplu n-am nicio motivatie sa joc mai mult de cateva titluri cu orice echipa as juca (inafara de POLI)...Asta este cea mai lunga salvare a mea (sunt in 2028) si inca nu m-am plictisit :)

Link to comment
Share on other sites

mihai, ai venit cu o replica pentru ca te-ai simtit cu "musca pe caciula"...te-am furat pe tine cu ceva?sau de cand si pana unde vi cu acuze ca as fi trisat?pentru mine unul ac recas nu e POLI...deci nu exista nici cea mai mica sansa sa incep cu echipa robilor!Am inceput cu echipa mea de suflet si am "adaptat" jocul la conditile de acum 3 ani cand echipa se batea an de an la campionat (doar jocurile de culise au facut sa nu i-a titlul) si avea rezultate si-n cupele europene.Nu inteleg unde si cu ce am trisat...sau de exemplu, cei din Craiova (suporteri "U" Craiova) trebuie sa se lase de jucat football manager pentru ca echipa lor a fost distrusa de sandu si dragomir si nu participa in niciuna din mizerabilele ligi ale campionatului romanesc de fotbal?!?!?!

Tot trisat se numeste indiferent cum i-ai spune , adaptat la alte conditii , neadaptat etc. si odata ce ti-a intrat in sange sa faci modificari si sa stai cu buget de 15 mil nu-mi spune tu mie ca dupa ce ai cheltuit banii aia ai asteptat sa iti dea patronul altii . Cei care tin cu Craiova (ca de exemplu eu) nascuti cu Craiova in suflet , joaca in continuare fm pentru ca SI nu are nici o vina ca nu mai exista Craiova. Sa stii ca din respect pentru realitate nu si-a permis nimeni sa ia o echipa de liga 2 , sa ii modifice numele , stadion , oras etc. si sa considere ca joaca cu Craiova , ar fi prea fake sa joci cu Craiova cand ea nu exista ;) ... In alta ordine de idei poti sa joci si cu alte echipe nu trebuie sa joci neaparat cu ACS Poli din liga 9954354365476879623. Ca tot spui de ac recas iti amintesc ca si acea poli de care v-ati indragostit asa de mult voi astea marii fani a fost fulgerul bragadiru ;) apoi AEK , acolo n-ati mai facut figuri cand s-au batut la titlu , era echipa voastra ... parvenitii...

Link to comment
Share on other sites

Ma eu joc manager ca-mi place si am incercat si cu genie scout desi acum mi se pare o prostie ... dar in fine cand apare cate ceva trebuie sa incerci oricum nu l-am incercat pana la 2013 chiar nu am bagat de seama ca exista dar anu asta mi-a sarit in ochi si sincer sa fiu aveam la Steaua niste regeni gasiti pe genie scout bine inteles ca prin 2022 ceva gen dupa ce am facut bani si mi-am ridicat facilitatile aproape de max nu am reusit sa fac mari performante in afara ,ca e foarte greu ,variam de la un sezon la altul da mai mult de sferturi si alea cred ca doar o data pentru fiecare competie ,nu am reusit deci mai lasati loadurile ca am luat si eu la FM 08 CL cu steaua cu Dica si compania dar nu mai eu stiu cate loaduri si cati nervi si la urma satisfactia era a lui mos craciun ca mie imi pierise chefu ... ca sa fii bun trebuie sa inveti sa pierzi ca sa poti sa te bucuri de victorii ,si fara chestii de pe net ,tactici ,editoare ,training schedules ,creaza-le singur tot si fii fair play si apoi in prima etapa dupa 1-0 in prima etapa cu sageata navodari gol sandokan in min 90+3 o sa fii cel mai fericit ,dar cu mici semne de intrebare pt ce urmeaza :)) povesti sunt multe ...eroi putini. Bafta la joc si mult fair play.

Link to comment
Share on other sites

anul asta s-a intamplat ceva miraculos, incep sezonul 11 intr-o cariera online cu un prieten eu dinamo el steaua, el are 8 titluri eu 1 dar am reusit sa iau europa league sezonul incheiat, iar reputatia campionatului s-a dus pe 7 cu 3,5 stele wow iar mai surpinzator din tv am primit 20M la sfarsitul sezonului locul 2, iar el 22M locul 1, nu stiam ca o data cu reputatia primesti mai mult si din TV, de precizat e ca jucam cu un patch scos de Marshall vara asta (Chiriches era la Tottenham cand am inceput)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy