Jump to content

Jucatori Normali Sau Regen, Care Fac Diferenta La Echipa


Marbi

Recommended Posts

Eu am inceput la FC Maramures U BM (fiind din Baia Mare) si nu am ajuns inca la un club cu o asemenea reputatie ca Rapid sau Milan ca ma tot zbat in Liga 2a, deci nu pot sa iti recomand.

Dar cred ca farmecul jocului consta tocmai in a face o echipa competitiva pe propriile idei. Toata lumea poate sa ia cei mai buni jucatori si castige (adica noh daca nu e puscat de tot :D).

Incearca sa iti folosesti scouterii pentru jucatori si gandeste-te ce jucatori vrei pentru tactica ta. Vrei jucatori rapizi si scunzi? Determinati si puternici? Tehnici? Cerebrali? Etc...Joci pe benzi? Pe mijloc?

Spor la gasit!

Link to comment
Share on other sites

Eu am inceput la FC Maramures U BM (fiind din Baia Mare) si nu am ajuns inca la un club cu o asemenea reputatie ca Rapid sau Milan ca ma tot zbat in Liga 2a, deci nu pot sa iti recomand.

Dar cred ca farmecul jocului consta tocmai in a face o echipa competitiva pe propriile idei. Toata lumea poate sa ia cei mai buni jucatori si castige (adica noh daca nu e puscat de tot :D).

Incearca sa iti folosesti scouterii pentru jucatori si gandeste-te ce jucatori vrei pentru tactica ta. Vrei jucatori rapizi si scunzi? Determinati si puternici? Tehnici? Cerebrali? Etc...Joci pe benzi? Pe mijloc?

Spor la gasit!

Ha..cum rezisti la Maramures?Buget mic,jucătorii abia respiră după 30min..M-am lăsat de FCMU repdee :)) .Achim e bun :)

ON: Ganso,mai uităte prin brazilia pe la Gremio/Santos , sunt cam prea buni ăia :D

Link to comment
Share on other sites

Ha..cum rezisti la Maramures?Buget mic,jucătorii abia respiră după 30min..M-am lăsat de FCMU repdee :)) .Achim e bun :)

Rezist bine. Am luat ceva jucatori in mare parte fara contracte, am schimbat staff-ul si acum incep sa mai vand cate ceva asa cu preturi in jur de 50k. Sunt pe locul 4 sezonul asta in liga 2, poate urmatorul reusesc sa lupt pentru promovare :)

Link to comment
Share on other sites

M-am gandit sa deschid acest topic sa vad care sunt jucatorii care fac diferenta la voi in echipa, eu din pacate ma simt bine sa joc numai cu Steaua, nu stiu de ce nu pot juca in afara, sau cu echipe mai mici precum Gloria Buzau, Vointa Sibiu etc. Asa ca voi posta cu jucatorii pe care ii consider cei mai valorosi din echipa mea.

1. Arne Friedrich, luat liber de contract http://imageshack.us...0818484464.png/

2. Nelson Rivas luat pe 100k http://imageshack.us...0818493610.png/

3. Rabiola luat liber de contract http://imageshack.us...0818500354.png/

4. Faouzi luat pe 120k acum valoreaza 1,3 mil http://imageshack.us...0818495088.png/

5. Adrien luat pe 500k de la sporting, ce il trecuse la rezerve http://imageshack.us...0818501992.png/

Link to comment
Share on other sites

eu l-as sugera pe hulk la milan

Da e scula Hulk asta l-am luat la Milan in primu sezon,il joc dreapta ca inside forward rupe a iesit si golgheter.Am dat 31 milioane in rate pe 48 de luni.

Am mai luat pe Hamsik de la Napoli,Ryan Shawcross un fundas central bun de la stoke,si pe Di Maria ca il dadea realu ieftin.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Rezist bine. Am luat ceva jucatori in mare parte fara contracte, am schimbat staff-ul si acum incep sa mai vand cate ceva asa cu preturi in jur de 50k. Sunt pe locul 4 sezonul asta in liga 2, poate urmatorul reusesc sa lupt pentru promovare :)

Gj, si eu sunt pe acolo pe 5 momentan ..

Am adus ceva staff nou, de dat afara nu am dat ca si asa erau putini .. Si jucatori liberi de contract :))

Baia Mare => La facultate in Cluj ?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Revin, cu o actualizare am ajuns cu Steaua in 2020 si Adrien e super jucator. Din pacate a trebuit sa l vand pe 7 mil la Bordeaux, ca am dat peste un pusti german, si e dorit de 2 sezoane de Real, plus ca a trebuit sa i fac loc in echipa ptr a castiga experienta. Voi cu ce jucatori va laudati?:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Pentru Milan:

Mario Gotze - Eu l-am luat la Tottenham prin 2015 parca si a rupt in doua primii 2 ani (deocamdata sunt in 2017)

Hulk - L-am avut in prima salvare luat la Shatior prin 2014 , e demential jucatorul. Merita orice suma. Si pe salvarea cu Tottenham am tras de el , dar l-a luat Realul.

Gylfi Sigurosson - Pana acum e cel mai bun AMC pe care l-am avut . Jucat Trequartista e foarte foarte bun pentru orice echipa.

Pt Rapid:

Milan Badelj

Sime Vrsaljko

Jose Luis Oviedo

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy