Jump to content

Jucatori Romani


catalin94

Recommended Posts

am inceput o noua cariera cu dinamo .... (dupa ce am pierdut una deja ... nu sh dc mi sa stricat salvarea) si va rog fr dk puteti sa imi dati si mie kte sfaturi k vreau sa fac niste transferuri ... si nu sh ce sa iau .... dk stit cumva si vreun mijlocas dreapta multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

Omul cred ca ne cere ajutor pentru niste jucatori romani(asta inteleg din numele acestui topic).

Pai Dinamo nu are un buget foarte mare....

Poti sa vinzi ce nu ai nevoie cresti bugetul si cumperi:

Un fundas foarte bun si foarte ieftin cu potential imens(nu este roman): Xulu il cumpara Astra mereu.

Daca vrei un mijlocas ofensiv til recomand pe Chipciu sau pe Tshabalala...si Parvulescu este o optiune.

Un mijlocas central/defensiv Hoban de la Gaz Metan.

Un fundas dreapta: Ogararu sau un pusti pe nume Kvekveskiri Nika.

Un atacant pe care poti sa il iei peste 1 an daca ai buget Kadlec Vaclav .

Portar foarte bun Grahovat(scuzati ca nu am scris corect numele) l-am luat la steaua cu 425 k.

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Limba romana este masacrata pe acest topic si cer spanzuratoare acestor oameni. Multumesc anticipat!

Ar trebuii sa dati warn sau ban pentru cateva zile pentru limbaj neadecvat....chiar daca sunt sigur ca or sa faca spume ca ala nu e motiv de ban/warn.

Nu am nimic cu nimeni dar suntem romani oameni buni...trebuie sa folosim aceasta limba corect nu cum ne vine noua!

Mai ales ca sunteti pe un forum si poate doriti sa fiti intelesi...daca doriti asta nu mai scrieti cu k,sh,q si alte prostii!

Link to comment
Share on other sites

Salveaza banii,cumpara numai in rate pe 48 luni,jongleaza cu bugetul,fa tactica in functie de jucatori,nu utiliza atributele mixted si default in cazul jucatorilor cu concentration si composure mici ci da-le sarcini precise,echipa se creeaza in timp nu in prima perioada de transferuri si nu in ultimul rand atentie la accidentari-la un moment dat vor fi numeroase

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy