Jump to content

Doar La Inceput.


Mimo

Recommended Posts

  • Romania Research Team

Am 30 de ani, dupa o cariera prin ligile inferioare din Romania, am obtinut toate nivelele de studii pentru a deveni un antrenor. Acum am sa apelez la voi, as vrea sa incep in Liga a 4a din Romania sau din Liga a 4a din Anglia, ce sfaturi imi dati?:)

Link to comment
Share on other sites

  • Romania Research Team

Am sa incep in Liga a 4a din Romania, ma gandesc sa aleg Suceava si Ilfov ca Ligi Judetene, din care voi alege o echipa.

Astept niste propuneri. As crea clubul Avantul Prabusirea. :))

Link to comment
Share on other sites

  • Romania Research Team

Am ales echipa orasului meu natal. CSM Raraul Campulung Moldovenesc. Obiectivul propus de mine conducerii a fost tragerea la promovare. N-am buget de transferuri. Probabil voi juca intr-un sistem 4-2-2-2, primul amical stabilit il am deja in a 2a zi de lucru, cu echipa a 2a a clubului. Revin maine cu poze si alte informatii.

Link to comment
Share on other sites

  • Romania Research Team

La inceput de drum, vorbind cu sponsorul principal, adica primaria, ei mi-au cerut urmatoarele obiective.

fm2011050711321048.jpg

Am anulat majoritatea amicalelor propuse fiind din 3 in 3 zile jucatorii fiind foarte obositi, nu stiu motivul.

CSM Raraul, o echipa infiintata in 2002, tin sa anunt ca Steaua Bucuresti se trage mai exact, CCA se trage de aici, clubul CA Campulung Moldovenesc din pacate desfiintandu-se prin anii 50, cand toti jucatorii si staff-ul CA Campulung Moldovenesc au plecat la CCA Bucuresti, unde au castigat primul titlu din istorie. Revenind la ziua de azi, nu am un stadion cine stie ce, doar 2000 de locuri, bun zic eu pentru Liga a 4a, capitanul Sandrino Gherine este un atacant veritabil, un golgheter pur, cam batran zic eu, 33 de ani, dar va merge, va conduce echipa spre promovare, sper.

fm2011050711304373.jpg

Tactica folosita de mine, alaturi de primul 11.

fm2011050622593336.jpg

Caut jucatori, din pacate nu am fonduri pentru transferuri, deci ma voi duce spre jucatori liberi de contract. Am dat niste oferte pentru Attoukoura, a fost in curtea lui Dinamo, este un mijlocas stanga de 20 de ani, si un mijlocas central Cristea, care are 20 de ani, pare promitator, sper sa mai gasesc jucatori.

Primul amical, propus de asistentul meu, contra echipei secunde, pe terenul 2 din complexul sportiv Raraul, terminat 4-0 pentru seniori.

fm2011050623121995.jpg

fm2011050623124403.jpg

Meciul a inceput foarte bine, am reusit sa inscriem in primul minut, am fost multumit de joc, am ratat cam mult, sper sa rezolv probleme acestea.

Al doilea amical va fii cel cu Unirea Campina, disputat pe Stadionul Raraul. Si socant, va fii arbitrat de C.Balaj.

Link to comment
Share on other sites

  • Romania Research Team

Al doilea amical s-a desfasurat pe Stadionul Raraul din Campulung Moldovenesc in fata a ~40 de spectatori.

fm2011050712055553.jpg

fm2011050712060306.jpg

Sunt foarte multumit de joc, sper ca in campionat sa o ducem tot asa.

Urmatorul meci, cu Unirea Urlati, tot pe stadionul Raraul din Campulung Moldovenes.

fm2011050713111101.jpg

fm2011050713112176.jpg

Am prestat un joc foarte bun inainte de inceputul campionatului. Voi prezenta jucatorii veniti inainte de debutul meu oficial la CSM Raraul.

3 meciuri, 3 victorii, 18 goluri marcate, 1 gol primit, destul de bun, desi doar in amicale

Link to comment
Share on other sites

  • Romania Research Team

Am rezolvat, incep din nou, tot la aceasta echipa. Voi reveni in cursul zilei de azi cu poze cu tactica, jucatori si primele 2 etape.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy