Jump to content

Dilema


Cuellar

Recommended Posts

Care e mai bun?Sunt in al2lea sezon la Valencia si am nevoie de mc.Am cateva variante ,scouterii au dat acelasi raport pt toti.Voi care ziceti ca merita luat.Banii nu conteaza.Tactica este urmatoarea valenciacfsad2.png iar jucatorii sunt acestia:

sandro.png

miguelvelosoo.png

marouanefellaini.png

jackrodwell.png

22moussasissoko.png

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Eu as opta pentru ultima varianta, Moussa Sissoko, mai ales pentru ca are un fizic si un mental foarte bun, e cu 4 ani mai tanar decat Moutinho ( care ar fi a doua optiune ) si iti va domina mijlocul terenului avand si cate o executie de la distanta. Si oricum Sissoko va compensa putinul pe care il are Moutinho peste el in jumatate de sezon si il va si intrece, pentru ca in rest cam toti sunt la acelasi nivel sau sub el.

Link to comment
Share on other sites

  • Romania Research Team

Moussa mie mi se pare cel mai complet mijlocas central din tot jocul este si jucator de rupere insa si de creatie cu executii foarte bune de la peste 20 m.Nu cred ca este in joc,jucator peste el in pozitia lui,desi la o echipa mica si Ettien Capoue este un super jucator tot de la Toulouse

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy