Jump to content

Cfromena Cluj


Mihai

Recommended Posts

  • MentholBoy

S-a gasit in sfarsit cineva sa ma scoata din amorteala si sa ma faca sa mai joc FM 2010 si acela a fost Oxidiu cu fabuloasa lui idee de a face un sezon fara straini. Nu va asteptati la fantasy story sau ceva fabulos. Ci doar la o poveste simpla, pe baza trasnitei idei a lui Nea Ovi

Si sa depanam firul povestii cu primul pas. Dupa sosirea la club si exprimarea dorintei de a lua titlul mi s-a dat un buget generos pe care mi l-am propus sa il maresc prin evacuari fortate de stranieri. Solutii de romani in lot? Pula si caciula cum spune o vorba din batrani.

Sa le analizam pe rand (nu Gruia...nu ma iau de fundul nimanui):

PORTARI

Peskovic si Nuno Claro - straini

Stancioiu - roman

Bota si Curileac - imprumutati fara drept de rechemare pana in 2010. Bota ar fi o solutie, Curileac poate doar in Cupa Romaniei

Concluzie: Stancioiu - titular, trebuie sa scap de Nuno Claro si Peskovic si sa imi aduc inca 2 romani

FUNDASI DREAPTA:

Tony - strain

Panin - roman

Hotico - imprumutat fara drept de rechemare. Poate sa ramana definitiv la Baia Mare

Concluzie: Panin - titular, trebuie sa il vand de Tony si sa imi aduc inca 1 roman

FUNDASI STANGA:

Edimar - strain si luat sub forma de imprumut - Terminate loan

Casal - mutual termination refuzat - release on free....m-a costat 100k...sa il fut in gura

Vitinha - strain, imprumutat fara drept de rechemare. Zboara cu prima ocazie.

Niciun roman. Singura solutie comica este sa il joc pe Borostean ca DL, desi in FM e AML

Concluzie: JALEEEEEEEEEE

FUNDASI CENTRALI:

Cabrera - strain si luat sub forma de imprumut - Terminate loan

Kanyuka - mutual termination refuzat - release on free....inca unul care m-a costat 100k sa scap de el...futut si asta in gura

Viera si Dario Flores - straini, imprumutati fara drept de rechemare. Zboara cu prima ocazie

Hugo Alcantara - strain. Trebuie vandut...dar nu am acoperire acum.

Cadu - gaina cu oua de aur. Ii caut club pentru vandut.

Niciun roman. Singura solutie este sa ii joc pe G. Muresan si Alcantara in amicale, pana imi gasesc inca 2-3 fundasi centrali

Concluzie: JALEEEEEEEEEE 2

INCHIZATORI:

Dani si Digbeu - straini si buni de vandut. Digbeu il pot folosi si ca moneda de schimb

G. Muresan - e o varianta, dar il prefer momentan ca DC

Concluzie: JUCAM FARA DM

MIJLOCASI

Aici e o poveste mai lunga

1) De Zerbi - terminate loan

2) Ema Kone, Prette, Didy - transfer listed

3) Peralta, Culio - vaci de muls. Ii dam la alte cluburi

4) romani? Em. Dica si N. Dica - titulari.

5) Deac - rupt 3 luni....sa imi bag picioarele, ce ghinion

Concluzie: NEVOIE DISPERATA DE AML, AMC, AMR SI UN DM/MC

ATACANTI

Si aici avem complicatii

1) Bud - titular cert

2) Fabbiani - primul pus pe lista de transferuri - 1 milion si poate pleca. NU ma complic

3) Y. Kone si Traore - vaci de muls, cautam fraieri

4) Batin nu poate reveni pana in 2010. Nici Veljovic si Diego Ruiz, dar de ei vreau sa scap

5) Bus al mic e junior, dar il promovam la echipa.

Concluzie: NEVOIE DISPERATA DE UN VARF

Primele idei de cumparaturi sunt:

- Lung jr ca portar si ma calmez ca altceva nu pot sa imi doresc ca nu sunt de nasul meu

- am o fantezie sa il aduc pe Costin Lazar, dar colegii feroviari, cum zice nea George, sunt cu muia si nu vor sa il dea prea ieftin

- mi se mai pune pata si pe Ghioane pentru mijloc, dar vrabia malai viseaza

- pe benzi, arunc o vorba pentru Parvulescu si Gangioveanu, iar in aparare adulmec dupa Papp, Gaman si Andronic.

Primul amical e cu juniorii unde scot un chinuit 1-1 cu Stancioiu - Panin, Cadu, Alcantara, Edimar - G. Muresan, E. Dica - Peralta, N. Dica, Borostean - Bud. Ocazie cu care mi se accidenteaza Borostean si descopar falimentul modului 4-2-3-1 atunci cand Panin, N. Dica si Bud nu joaca nimic.

Bomba bombelor (nu e vorba de piranda lui Dodel) o dau cu Cocis. Mocaciune, doar salariul, la care nu maraie prea mult si gata prima lovitura.

Inspirat de realitate, mai imi vin cateva idei si in scurt timp il aduc sub Gruia pe Hora.

Capitolul plecari inseamna un meleon pe Shrek, 2 si o flegma pe Kone al batran si Peskovic on loan. Ideile bune de transfer incep sa imi vina si o data cu ele si un grup voios de romanasi se aduna pe locomotiva clujeana.

- rezolvat partial problema portarului: Bogdan Moldovan de la Espanyol se intoarce acasa pentru un mizilic de 200k

- ofensiva e pusa pe picioare dupa ce ii mai agat si pe Cosmin Matei de la Farul, Mihai Costea de la Craiova (doar 100 si ceva de k!!) plus marea lovitura Alexe (destul de scumput la 750k)

- discutiile pentru Ghioane se duc pe la 1,5 mil, dar Tibi e indragostit de Ucraina si se pisa pe oferta mea de contract

- de Lazăr nu are rost sa discutam. Nici cu 1 mil si Peralta p/x nu l-am convins pe cofetar sa mi-l dea

- vestile bune inseamna si niste zornaici in visterie: Cadu 2,7M, Culio 2M si Nuno Claro 1M

Si vine si primul amical mai de Doamne ajuta, cu vecinii de la Fehervar. Stancioiu - Panin, Hugo Alcantara (nu am un DC!!!), G. Muresan, Borostean (inca o buba) - E. Dica - Hora, N. Dica, Alexe - Cocis, Bud. Mai am doua gauri mari in defensiva de acoperit, plus ca nici Panin nu e cea mai buna solutie. Bozgorii si cu N. Dica ma iau la misto si la pauza e 1-0 pentru nem tudom cu gol marcat in prelungiri, iar Dicanio ramane la cabine pentru a-si baga mintile in cap. Nu am ce face si risc cu C. Matei ca AMC si imi iese de milioane. E drept...dupa ce mai iau un gol de la hungarieni. Matei e eroul revenirii, dupa ce intercepteaza o minge la 18-19 metri de buturile noastre. Pas la Muresan care da drumul la joc, o combinatie Bud - Alexe - Bud si ultimul il lanseaza pe Matei spre poarta adversa. Patrundere si sut plasat: 2-1. Se face 2-2 dupa ce Muresan fute o ghiulea in vinclu, de pe la vreo 25 de metri. Finalul ne apartine si trioul de nou-veniti Matei-Hora-Cocis duc scorul la 3-2, dupa o minge printre a lui Hora pentru Cocis. Oficial ne merge bine, cu B. Moldovan, M. Costea si Bus debutanti pe final.

Periajul prin presa da randament si Lung cel mic se muta in Gruia si am terminat cu capitolul portari. Ideile mele cu Stanescu si Matei se lovesc de problema varstei, ambii fiind disponibili din 2010. Stanescu pentru 3,4M compensation fee sau 1M la discutii cu Dinamo :O

Din pacate, am nevoie de fundasi centrali si nu prea am solutii. Gaman e interesant, dar e cam un milion pretul de start. Incerc acum sa scap si de Tony pentru care am deja o idee de inlocuitor: Ogararu - 400k

Ce fantezii mai am? Chindris ca DM, Goge ca DL si urmeaza atacul frontal la un DC valoros. Primele idei ma duc spre Galamaz si sa vad daca il pot readuce pe Dorel in Romania. Gaman si Papp in expectativa si mai ma gandesc la un DL bun. Ofensiva e cam acoperita in conditiile in care ca varfuri ii am pe Bud si Cocis si oricand pot juca acolo Costea, Hora, Alexe sau Bus mic. La mijloc, pe benzi sunt acoperit cu Alexe, Costea mic, Hora, Cocis si va reveni si Deac. Central sunt Dicanio, C. Matei (care pare a fi o solutie buna), dar parca ar mai merge unul acolo la numar. Poate Pacurar, Vasilache sau Tames?

Fundatia la mijloc o asigura Emil Dica si la nevoie G. Muresan, iar in poarta sunt betonat cu trei optiuni bune de tot: Stancioiu, Lung si Moldovan

In rest ar mai fi de spus ca in al treilea amical, am jucat cu Nancy-Lorraine in aceeasi formula ca in meciul trecut, dar cu N. Dica pe banca si C. Matei in teren. Penaltyul lui Muresan imi da sperante, dar Matei si Cocis imi dau fiori prin prestatiile lor, asa ca Dicanio si Costea intra pe teren. Alexe prinde un cap de zile mari si ma scoate din necaz dupa ce francezii egalasera. Final 2-1 si Lung jr debuteaza in partea a doua a jocului.

E timpul sa transferam domnilor

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

Mi-am mai adus un DM, pe Chindris, tanara speranta aradeana. Si sunt in discutii cu Galamaz si Vasilache. Dar mai intai, dans bebelusilor.

Avem meci cu Wisla Plock in Polonezia. Formula clasica deja: Stancioiu - Panin, Alcantara (daca vine Galamaz, e pa brazilianul), Muresan, Borostean - E. Dica - Hora, N. Dica, Alexe - Cocis, Bud.

Cocis si Hora se inteleg de minune in fata si ultimul face 1-0. Cocis ma baga in boala cu cateva ratari incredibile si in a doua repriza cedez nervos si il bag pe Costea mic si se face 2-0 dupa o faza de manual cu 4 atingeri din prima pe traseul Alexe - Bud - N. Dica - Costea. Finalul inseamna aruncarea in teren a rezervelor Moldovan, Matei, Tony, Bus, Traore, noul venit Chindris.

La capitolul plecari am primit niste oferte fabuloase: Digbeu 400 k (Sampdoria, Stuttgart, Lazio, Deportivo), dar si un fabulos 3M de la Barcelona pentru Traore. Si fiindca am nevoie de fundasi, am aruncat o oferta si pentru Abrudan, acceptata in cele din urma. In conditiile astea, as mai avea trei probleme de rezolvat: un AMC (desi daca revin Deac nu va fi nevoie), un DL (sunt multumit de Borostean pana acum, dar parca imi trebuie ceva de soi pe langa. Ca ultima resursa ma gandesc sa fac o oferta Stelei pentru Petre Marin) si un DR (sa vedem ce iese cu Ogararu, daca nu s-ar putea sa ma uit la un Rapa sau un Dananae)

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

Vesti bune vara are. Digbeu la Lazio, Traore la Barca si Tony la Montpellier (l-am dat pe 2.5M) si pusculita e mai bogata cu 5,9 M. Asa ca imi permit sa ii dau un salariu nesimtit lui Ogararu si uite asa imi inchei loviturile pe piata transferurilor en-fanfare. Amicalul cu Baia Mare e trecut la si altele, consemnand debuturile lui Galamaz si Ogararu in primul 11, dar si aparitia pe final a lui Jackie Nicolae, luat la numar pentru lot.

Am comis o semigafa din entuziasm. Am schimbat capitanul si l-am pus pe Galamaz, iar G. Muresan a marait.

L-am ratat pe Vasilache, care nu vrea sa vina la CFR, in schimb vine si Abrudan :D

Vine supercupa cu pasi repezi si mai am nevoie de 2-3 jucatori si apoi sa ma gandesc la niste rezerve.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

niste recomandari:

vezi ca pe nesu poti sa-l repatriezi, ca tot ai probleme pe stanga.

gaman nu prea pleaca de la mititelu fara 3 meleoane

lung jr e piesa, iti recomand sa-l bagi titular din prima. mi-a scos peri albi andrei cu el la toulouse

galamaz cam greu de adus la o alta echipa din romania. in general pleaca prin franta sau italia.

incearca sa-l aduci pe ionescu de la steaua. daca are unde sa creasca, ajunge bun

codrea cam e mereu de vanzare si e decent

nu uita de balan si varga. sportul vinde destul de ieftinache

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Eu am jucat cu Gaman (3 mil ) si Barbu(750k) in aparare. Sunt foarte buni, au crescut mult, au marcat goluri ( Gaman 5 in campionat ), dar am si luat multe goluri. Sunt curios cum iti va merge tie, dat fiind faptul ca ai mers pe experienta...

Am avut lotul asta ( am vandut de 31 de mil, am cumparat de 28,5 ) :

Lung jr/Stancioiu/Abraham - Barboianu/Rapa, Gaman/Hoban, Barbu/Papp, Parvulescu/Nesu - Radut/Tanase, C.Lazar/Plesan, G.Muresan/Selagea, Gangioveanu/Alexe - Stancu/Bud, D.Niculae

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

@Ilici: Galamaz a venit :D

Ultimele negocieri le duc acum pentru Calin Cristea pe stanga. Am avut amical cu OM: Muresan se resimte dupa faza cu banderola si a dormitat la faza primului lor gol. Nu am ce sa zic de Bud in schimb...e o fiara. A dat gol cu capul pentru 1-1 si apoi gol de 2-2 dupa o fabuloasa centrare a lui Hora. Din pacate, golul doi al OM-ului a venit pe o gafa a lui Muresan, asa ca a debutat si Abrudan in a doua parte. Scor final: 2-2 cu OM la Cluj. Eu zic ca e bine.

Pana acum sunt multumit de ce am in lot:

- Portari

Stancioiu apara f bine. M-a scos din cacat cu OM in cateva randuri, iar Lung e o revelatie cand intra in locul lui Eduard. Moldovan solutia 3.

Fundasi dreapta

Ogararu tatic, se impaca bine cu Hora. Panin backup

Fundasi stanga

Borostean multumitor, tinand cont ca nu are pic de experienta. Nu am solutie de avarie decat pe Panin. Sper sa ma rezolv cu Calin Cristea si e ok si acolo.

Fundasi centrali

Galamaz e #1. Muresan si Abrudan se bat pe un loc de titular. Problema e ce rezerva sa aduc. Mi-ar trebui vreo 2 tinerei, dar buni ca backup.

Mijlocas central

Emil Dica piesa. Backup Chindirs, dar poate fi si Muresan o solutie. Parca as mai pune ceva pe aici. Am niste idei gen Todea de la Medias pentru experienta, dar imi suna bine si un Hoban. Mai am un ochi pe Pacurar si de ce nu un Dorel Stoica.

AMR

Hora e de neinlocuit. Cel mai bun transfer al meu. Backup? Cocis si Costea mic, nu cred ca mai am nevoie de ceva aici pe moment.

AML

Alexe e de neinlocuit. Pot sa il mut pe Hora oricand aici, dar vine si Deac

AMC

Dica e titular. Solutie de Backup Cosmin Matei, dar aici ar merge si Deac

SC

Bud e #1. Cocis e #2. Costea rezerva cu Bus mic, dar poate juca aici si Alexe.

Considerati-ma nebun dar mai simt nevoia de un varf si un AMLC

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

vezi un curelea pt varf. mai e si ala de la brasov dar imi scapa numele. l-am putut lua destul de ieftin la steaua

ca amc il recomand iar pe ionescu. mai vezi si tibi balan. ca back-up e bun si plesan.

Link to comment
Share on other sites

Incepusem si eu cu cfr , dar nu prea am timp sa termin sezonul. Din ce am vazut eu , multi care incep cu Cfr-u il cumpara pe Lung Jr.

mai e si ala de la brasov dar imi scapa numele. l-am putut lua destul de ieftin la steaua

Sburlea?.....vezi si pe Rusescu.

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

Incerc sa aduc jucatori la echipa nu glume gen Mitea, Soava sau Onut. I ain't that desperate. Probabil ca o sa mai investesc intr-un AMLC si un SC si cam atat si prefer tineri, nu fosile. Mai e si o varianta interesanta cu Hoban ala care e DLC/DM. Deci mai multe chestii dintr-o lovitura.

In momentul de fata echipa arata ceva de genul: Stancioiu - Ogararu, Galamaz, Muresan (Abrudan / D. Stoica), C. Cristea - Em. Dica (D. Stoica) - Hora, N. Dica, Alexe - Bud, Cocis. Ceea ce e mai mult decat bine.

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

Mda...ori am coduri ori sunt prea bun jucator de FM. Am amical cu Benfica la Cluj.. Debut de vis cu o minge in careu pentru Bud si Cristi inscrie in secunda 32 :O. Aimar ma calmeaza repede dupa 3 minute: 1-1. Di Maria face ce vrea dintr-un Ogararu schiopatand si Cardozo face 2-1. Vine momentul meu de geniu si ii trimit in teren pe Cosmin Matei pentru Dicanio (a jucat ca o cizma) si Panin pentru Ogararu (accidentat). Panin face o faza superba si Matei inscrie la prima atingere de balon la niciun minut dupa ce ii bagasem pe teren. Pure genius!

Repriza a doua inseamna un recital Stancioiu, dar si un semnal de alarma ca imi mai trebuie clar un varf si un AM ®LC. Si nu imi place ce vad pe piata

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

Curel Scoica s-a razgandit asa ca trebuie sa imi caut alt fundas de backup si m-am orientat spre Hoban. Discut pentru atacant cu Rusescu, dar si cu Niculescu, iar la vesti bune, am scapat si de Peralta

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

Dupa o muie scurta data chiar in preziua Supercupei (adica Rusescu a semnat cu CFR in acea zi), am jucat meciul cu Urziceni unde am avut emotii mari. Am zis sa incep cu o formula inedita, cu doua surprize ca sa zic asa: Borostean si Matei in primul 11, C. Cristea si Dicanio rezerve, plus Rusescu pe banca.

Si in linii mari mi-a iesit, dar neplacerea a venit din alta parte. Cocis, foarte slab in prima repriza, m-a fortat sa il bag pe Rusescu la pauza. Inspiratia m-a facut sa nu il bag pe Dica in locul lui Matei dupa ce juniorul a lui galben si sa mai astept un pic. Jalnica prestatie a lui Bud m-a determinat sa il schimb cu Dicanio si la nici 2-3 minute, juniorul Matei e faultat de Brandan si arbitrul Ungureanu ne ofera un 11m :whistling: . Dica transforma fara emotii si pe final incep sa tin de balon si sa trag de timp, inclusiv o schimbare in minutul 89-90 cu Matei inlocuit de Chindris :D

Si uite asa vine Supercupa la CLuj, cu un Levy crizat dupa meci ca ungurii l-au facut cu arbitrul...Nem tudom :D

Prima runda de campionat a fost cu "Diavolii visini" si mi-a scos peri albi. Perechea Rusescu - Bud a jucat ca o cizma si a trebuit sa ii bag pe Coc©is si Matei in teren pentru a-l trimite pe Dica in avanposturi. Hora joaca din ce in ce mai bine, dar noi nu am putut sa mai dam un gol in plus...plm

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

Imi place sa traiesc periculos, altfel nu imi explic cum pana mea am batut doar cu 1-0 pe Bistrita si 2-0 pe Aktobe (in Europa)...E drept Costea a dat un gol fabulos, bara gol de la peste 20 de metri, dar nu imi tine de cald avand in vedere ca l-am pierdut pe Hora o saptamana. A venit succesul lejer cu Pandurii, datator de moral pentru retur cu Aktobe. Bud a profitat din plin de ultima sansa cu un gol si o transversala, asa ca am trecut cu bine si de acest test: 2-1 cu Aktobe.

Pe final de luna, Smadu pierde un transfer la CFR din cauza ratarii examenului medical (ati mai patit asta?), in timp ce Mititelu afla ca poate sa mi-o suga cu entuziasm, fiindca asta e tot ce ii pot oferi pentru Gaman si in niciun caz 3,5 M

In grupele Europa League voi juca cu Zenit, FC Bruges si Copenhaga....grupa grea.

Link to comment
Share on other sites

Pe Ghioane chiar il iei ieftinache, 400 k si e al tau, eu l-am luat chiar cu 350 in a 3 liga engleza, vezi ca pe la Farul sunt 2 jucatori bunicei pentru DM/MC, Pacuraru si inca unul pe la 22-25 de ani, chiar sunt ok. Pe Matei vad ca l-ai luat, e letal ca rezerva, imi dadea niste goluri la farul.... si vezi ca e tare la lovituri libere, cum l-am schimbat la asta cu Cristocea nu mai dadea goluri din lovituri libere

Pe dreapta ca fundas e Balint liber, eventual si Matel de la Farul e destul de bun.

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

Ghioane nu a vrut sa vina. Iar la pret am ajuns la 1.5M la el

Back on topic, dupa un egal de cacat cu Gaz Metan (am egalat prin Rusescu in 89), in care l-am menajat pe Dicanio, a venit showul de lasi cu 6 goluri in poarta moldovenilor. La cererea suporterilor i-am mai dat o sansa lui Bud si a valorificat-o pentru moment. De remarcat si debutul lui Lung jr la CFR, intrat la pauza cand aveam deja 3-0.

A venit si Europa League unde FC Bruges m-a batut cu pula peste spate, dupa un 3-0 sec. MI-am mai lins un pic ranile trimitand rezervele la Suceava in Cupa. 1-0, gol Bus. AM ajuns acum inaintea meciului cu COpenhaga din Euroliga, dupa un 2-2 acasa cu Ceahlaul. Mi-au anulat un gol al lui Hora si m-au egalat pietricele in minutul 82, dupa care am dat de doua ori in bara plm....Huo Oxidiu

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

Am avut parte de un meci de cosmar, ca sa nu ii zic altfel cu Copenhaga: Stancioiu - Panin (Ogararu e accidentat), Galamaz, Muresan, Borostean - E. Dica - Hora, N. Dica, Alexe - Bud, Cocis. Dupa un sfert de ora era 2-0 pentru Copenhaga si m-am panicat: Muresan si Alexe out, intra Hoban si Deac. Aici cred ca am gresit un pic, Alexe trebuia tinut si mutat in locul lui Bud, care nu imi joaca mai nimic.

Ce a urmat a fost demn de spitalul de nebuni: Dica face 2-1, dar danezii raspund imediat: 3-1. Hoban debuteaza cu un gol cu capul dupa un corner, dar danezii duc scorul la 4-2 imediat, dupa un penalty inexistent. Cocis profita de o pasa inapoi la centrul terenului si fuge de rupe pamantul pana la poarta adversa: 4-3 si vine pauza. Moment in care la team-talk ii dau o muie lui Galamaz de i se strepezesc dintii.

Hoban o comite din nou, de data asta cu un sut violent din coltul careului, tot dupa un corner: 4-4 si visam frumos. Insa Panin intr-un picior nu poate tine pasul cu Ailton si se face 5-4 pe final. Iar ultimele minute sunt un asediu continuu la poarta noastra. Meci fabulos, am castigat un fundas de fier: Hoban (declarat MoM) si am dat o muita si lu' nenea Mejuto Gonzales pentru penaltyul ala. In mod suprinzator se pare ca am avut dreptate. Asa ca ma pot declara nemultumit de esec. Asta e...life is a bitch.

Revenim in campionat, unde am meci greu cu Unirea, iar Falub o arde la rece cu un "nu luati titlul anul asta". Pe teren, experimentul Copenhaga are efecte: Lung titular in locul lui Stancioiu, iar Hoban il scoate pe Muresan din primul 11. Nu am de ales si Panin sta pe bara, joc cu un copil in locul lui: Savin fost la Gaz Metan Medias. Si inca ceva, satul de Bud, experimentez cu Alexe varf si Deac AML: Lung - Savin, Galamaz, Hoban, Borostean - E. Dica - Hora, N. Dica, Deac - Cocis, Alexe.

Si sunt un geniu!!!!! 20 de minute are nevoie Alexe pentru a decide meciul. O patrundere in careu si Fl. Dan il faulteaza - 11m transformat de N. Dica. Apoi o pasa printre a lui Hora si Alexe nu iarta: 2-0! Ura si la gara. Ca Unirea a dat de doua ori in bara nu conteaza decat la impresia artistica :D Am luat trei puncte si cred ca am un 11 de baza, singura modificare fiind Ogararu in dreapta cand se reface.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy