Jump to content

World Class Challenge


avlad

Recommended Posts

  • Replies 343
  • Created
  • Last Reply

UPDATE 1 OCTOMBRIE 2010

TRANSFERURILE VERII

b4nd17u - Wigan - 250k

Cuellar - Palermo - 275k

gabiro - Valencia - 300k

ioncuiapa - Almeria - 300k

raresmanelistu - FC Timisoara - 325k

Ma asteptam la mai multe transferuri insa. Imi este frica ca datorita conditiilor de antrenament destul de slabe din Div.B nu o sa cresteti cine stie ce, desi aveti PA mare.

Multi dintre voi sunt deja pe full time contract: allexredog, Bogdy26, bubu, FMLaur, gabiro, ioncuiapa, laikici67, Legi, Leut, Mihai, myhai99, Rykos, scopyo si VVzl. Cel mai valoros jucator este Stefan, cu o valoare de piata de 3.9 mil, la polul opus fiind adyrychu cu 2k. In ceea ce priveste salariile, gabiro are un salariu incredibil de 250k pe an.

RANDOM STATS: PARTEA I, PARTEA II

Link to comment
Share on other sites

UPDATE 1 MARTIE 2010

TRANSFERURILE IERNII:

yogibeer - Gaz Metan Medias - 425k

Victor - Palermo - 375k

iulli_86 - Stoke - 325k

Kasyus - Stade Rennais FC - 300k

Claudio - Co-owned by Empoli Under 20s and Fiorentina

Stiati ca:

- Roby, actualmente in lotul Newcastle U18, este "dubbed the new Paul Gascoigne"?!

Na ca am ajuns si transferul iernii. Sper sa nu ajung zicu.

Link to comment
Share on other sites

Eu vreau sa stiu daca am jucat vreun meci la Fiorentina cat timp am stat acolo. Si de ce o picat transferul?

Nu ai fost deloc la Fiorentina. Cele doua cluburi au avut o intelegere de co-ownership, care a expirat cand ti-a fost reinnoit contractul cu Empoli la sfarsitul sezonului.

Eu vreau sa aflu daca sunt dorit si de alt club si cand va fi urmatorul update ?

1.Nu

2. Tocmai am facut ultimul update pe azi.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Multi dintre voi sunt deja pe full time contract: allexredog, Bogdy26, bubu, FMLaur, gabiro, ioncuiapa, laikici67, Legi, Leut, Mihai, myhai99, Rykos, scopyo si VVzl. Cel mai valoros jucator este Stefan, cu o valoare de piata de 3.9 mil, la polul opus fiind adyrychu cu 2k

Păi la ce salariu te aștepți de la o echipă din liga a III-a + că sunt portar. Frumos pe la țară pe la Covaci. Sper să mă vadă și pe mine cineva, să imi dea salariu mai mare că am o familie de întreținut.

Link to comment
Share on other sites

AVLAD, ai spus in primul post ca CA-ul va fi de 80, iar PA-ul va fi random, intre 130 si 200.

cum s-a desfasurat acel random? e doar o curiozitate.

Nu o sa va zic la fiecare ce PA aveti, dar PA-ul cel mai mic este 150 si cel mai mare 198.

Link to comment
Share on other sites

As dori sa stiu si eu pe ce post joc la echipa daca se poate?

In rest foarte buna ideea si keep up the good work :)

Atacant

daca nu ai editat inca, lasa asa.. pentru ca si atributele sunt in mare parte pentru AML/ST, si ca fundas nu stiu cat de bun as mai fi cu atributele astea ;)

Deja am edita, dar ai primit un mic boost la atributele alese initial

Avlad, pune si tu salvarea initiala pe undeva sa o iau si eu ca poate am chef sa ma joc oleaca.

Nu o mai am.

nu ma intereseaza ce PA am eu sau altcineva. Ma intrebam doar in ce mod le-ai "imprastiat"

Folosing True Random Number Generator

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy