Jump to content

Nu Mai Inteleg.


Guest Mr. Eko

Recommended Posts

Guest Mr. Eko

Incredibil ,sunt in 2016 ,pe o salvare pe care am muncitt enormmmmmmm de mult .Dar mi se blocheaza jocul pe 31 mai 2016 ,aveam salvat pe mai multe sloturi,dar indiferent pe care o incarca pe 31 mai 2016 imi crapa jocul.As putea face ceva?

Link to comment
Share on other sites

Guest Mr. Eko

Nu ai inteles :D ,pot incarca ....pot da si continue,pot face transferuri pot face de toate ....dar cand ajunge pe data de 31 mai 2016 imi crapa jocul .Indifernt ca dau go on holiday sau ca dau simplu continue ...nu trece de 31 mai :(

Link to comment
Share on other sites

ce campionate ai selectate? asa se intampla si la fm 2009: daca aveai anglia selectata pe 27 august 2010 se crapa jocul si daca aveai Serie C facea acelasi lucru dar la o alta data (nu mai stiu exact).

In mare parte nu ai ce sa faci decat sa speri ca se va rezolva in patchul urmator. anul trecut s-a facut fffff multa valva si au reparat problema in patchul din ianuarie (parca atunci a iesit)

Link to comment
Share on other sites

La fm 2009 era problema daca aveai jocul de pe "uragane".

La 2010 nu am intalnit asa ceva. Sunt in anul 17, asa ca :))))

La 2009 era problema indiferent de unde il aveai. eu il aveam original, luat din UK si tot imi pica jocul. Erau peste 3000 de sesizari la sigames pe forumul oficial si si-au cerut scuze si au rezolvat problema (avand chiar posibilitatea sa continui jocul). Stiu pentru ca am avut problema, si am urmarit vreo luna forumul

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy