Jump to content

Databasse Editor?


Guest alexxutzu

Recommended Posts

Guest alexxutzu

Va salut. Imi spuneti si mie va rog cum se lucreaza cu editorul din jocul Fm 2010? Am varianta steam, am intrat in editorul "D:\Jocuri\Football Manager 2010\tools\editor" si incerc sa-mi transfer niste jucatori dar nu imi salveaza sau mai bine zis cand intru in joc nu se vede nicio schimbare. NU imi apare splash screen-ul cu alegerea "databasse" cand intru in joc, nu-mi pot alege nicio baza, nu stiu de ce! Daca poate cineva sa ma ajute...va multumesc!

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

screenurile de la liga III-a erau un exemplu, doh.

scrie (printre screenuri) pe topicul catre care ti-am dat link:

- in the screen where you select the database you are using, you will see a check box intitled Change and next to it "Editor Data Files" and press OK.

- in the next screen, intitled "Select Editor Data Files" verify that the check box in front of "modificarile lui cutzu cutzu din editor" name is ticked and press "Confirm"

inainte de pasii astia intra in editor, mareste reputatia clubului pe care vrei sa-l antrenezi, salveaza modificarile tale cu denumirea "modificarile lui cutzu cutzu din editor" si apoi urmezi pasii de mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy