Jump to content

Fm Freeze


Guest fib

Recommended Posts

Salut am nevoie de niste ajutor, am o problema in timp ce ma joc, mi se blocheaza jocul deoadata fara nici un motiv aparent, nu apare 'not responding' in task manager, doar arata ca ruleaza, dar el e blocat si nu pot face nimic in joc, tin sa mentionez ca se intampla aleator, in timp ce proceseaza, sau doar cand fac browsing si trebuie sa dau restart la calc. La inceput am crezut ca va trece problema, dar am asteptat si 30 min si nimic nu s-a intamplat. Tin sa mentionez ca am cumparat jocul in forma digitala de pe www.direct2drive.com, ruleaza pe Win XP, 2 Ghz Athlon XP 1.5 RAM si un 7600GT, in general joc cu o singura liga si cu database large.

PS: I wanna play badly! thanks

Link to comment
Share on other sites

Pentru freez-uri si alte chestii dinastea, incearca o defragmentare la HDD.

pai numai la FM imi face treaba asta, am zeci de aplicatii si cateva jocuri pe hard, nici unul nu imi face problema asta, FM ramane blocat, arata running in task manager, in rest calcul n-are nimic windowsul merge normal

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

pai numai la FM imi face treaba asta, am zeci de aplicatii si cateva jocuri pe hard, nici unul nu imi face problema asta, FM ramane blocat, arata running in task manager, in rest calcul n-are nimic windowsul merge normal

si eu am problema asta ....... pot sa ies pe desktop sa faci orice , numai jocul se blocheaza....... am asteptat jumatate de ora si tot nu face nimik...... oare de la ce e ? :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy