Jump to content

Huge Database For Fm 2010


mariuskl

Recommended Posts

Am stat astazi si mi-am batut capul printre panelurile de la fm. Nu am reusit sa fac un skin cap coada, e relativ greu acum, mai ales ca nu sunt obisnuit cu noile fisiere. In schimb am reusit sa fac huge databaseul pentru fm 2010. Mie mi-a fost relativ usor, sper sa va mearga si voua la fel de bine. Enjoy.

Linkul de download

Imaginea:

hugedatabasefm2010.jpg

Link to comment
Share on other sites

GabiTobo, panels.fmf se pune in data-ul de la joc sau in cazul de fata de la updateul 10.1.

Iti dau un exemplu cu huge database pentru Romania. Daca puneam Large database la Romania, imi vedea o baza de date de 11000 de jucatori. Daca pun la huge, imi vede 15000 de jucatori.

Link to comment
Share on other sites

acuma mi-am copiat panels.fmf si am uitat sa fac un backup la vechiul panels.fmf :| ! Si acum cand intru in joc si dau acolo sa-mi arate clasamentul la liga 1 imi apare fereastra goala si cred ca panels.fmf e de vina. Imi poate trimite cineva panels.fmf original pe mail: y0_f3l3@yahoo.com sau sa il ataseze aici. Ms anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Guest ombrageux

e si un site numit google. cu un scop precis.

altfel, nu astepta chiar mura in gura, mai ales cand il gasesti chiar pe site.

in prima faza am crezut ca e optiunea in joc.de asta am intrebat

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy