Jump to content

Salut Baieti


Guest Tudorica

Recommended Posts

Guest Tudorica

In sfarsit am reusit sa ma inregistrez. Nu stiu de ce, dar nu mi s-a activat contul anterior.

In fine, ma cheama Tudor, am 21 de ani (in curand 22), sunt din Bucuresti si sunt stelist (nu stiu daca asta e o calitate sau un defect :D ). Probabil ca nu e cel mai potrivit moment sa ma inregistrez, tinand cont ca sunt in sesiune (deja am o restanta :( ), dar sper ca intr-un final totul va fi in regula.

Trecand la capitolul FM, ma joc de pe timpurile lui CM 00/01. Acum, la FM 08, joc cu San Marino (atat echipa de club, cat si echipa nationala) - stiu, nu sunt sanatos, multi mi-au spus asta.

Ca o ultima informatie, nu stiu daca asta intereseaza pe cineva sau daca are vreo relevanta, sunt moderator al forumului The Dugout.

Sper ca nu v-am plictisit (prea tare)...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy