Jump to content

Ibe


Ibe

Recommended Posts

  • Generaţia de Aur

De data asta pot spune sincer ca am considerat pe multi de pe forumul asta prieteni. Poate chiar mai mult decat m-au considerat ei. Sunt un tip care, cand se ataseaza, atunci o face cu toata fiinta lui.

Pe Noel l-am jignit, recunosc. Dar el a zis ca nu poate accepta unele kestii nici chiar in gluma. Atunci cu atat mai putin eu. Unele chiar nu au fost cu tenta jignitoare (cel putin din ce i-am spus eu). Altele au fost, dar toate au venit dupa ce m-am simtit eu jignit de multe din posturile sale. Da, ma afectau, pentru ca il consideram si pe el prieten. Poate chiar mai mult decat pe ceilalti.

Haideti sa va spun din psihologie ce a facut Noel, llucru care ma doare mai mult decat orice. Pull & push. ma injura. il injur. spune ca se simte dezamagit de mine, prietenul lui. eu ma simt ca un cacat. asta e cursul faptelor.

Eu am puterea sa recunosc cand gresesc. Am gresit si inca mai gresesc. Am trecut printr-o perioada foarte grea saptamana asta, poate chiar cea mai grea din viata mea. S-au adunat toate. Din toate partile. Iar cand m-am simtit atacat pana si de Noel, atunci mi s-a intors totul pe dos. Dupa ce a trecut asa zisa perioada de criza, mi-am cerut scuze in mod oficial, chiar daca aveam dreptul sa primesc asemenea scuze intr-o masura egala. Si nu am primit nimic. Nici macar un "hai, a trecut, te simti bine?" Doar am fost iar atacat. lucruri marunte care te toaca incet. si apoi chestia cu prietenia. pe asta nu mai o cred.

totul s-a rupt mai de mult. si stiti si voi cand s-a intamplat asta.

iar daca am mai jignit pe altcineva, inca o data imi pare rau. Van Basten, tu ai fost doar o victima de conjunctura.

In mod normal ma consider mult mai tare, dar acum, v-am mai spus, problemele personale m-au dat peste cap. Si nu cred ca vreti sa stiti si amanunte aici. Sunt momente de suprasaturare pe care le simte oricine.

Astept votul si ma voi conforma. Sunt curios doar pe cati am deranjat eu de-a lungul timpului cu posturile mele. Iar daca voi nu ma vreti, atunci nici eu nu va vreau.

Succese rasunatoare,

Ibe

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Ibe, cine crezi ca te lasa sa pleci? Intram peste tine in casa si te indopam cu papanasi. :yeah

P.S. Vezi ca ai de terminat storyul

Tu de ce nu-ti faci mah un sondaj de genul asta?

Sa pui si optiunea "Sa plece in P**a mea de pe forum cu papanasii lui cu tot. Si sa-i ia cu el si pe ceilalti care fac glume cu papanasi."

Pentru a "n"-a oara am ajuns la concluzia ca la tine totul se rezuma la papanasi. Trist!

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Ovidiu are dreptate la faza cu telenovelele. Mai ramane sa va impacati si sa organizati o petrecere cu manele.

Daca pe Noel il inteleg oarecum ca si-a spus pasul la Anunturi administrative si noutati, pe tine chiar nu te inteleg. Daca inainte erai un user ale carui posturi imi faceau mare placere sa la le citesc, acum le citesc numai din curiozitate sa vad ce boacane ai mai facut. Depinde numai de tine daca vrei sa ramai sau sa pleci. Si sa nu uit...sa pleci nu inseamna sa ingrosi numarul de anonymous members de pe forum si e valabil pentru toti. Asta e numai o forma de lasitate.

PS:a inceput tragerea! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Generaţia de Aur
De data asta pot spune sincer ca am considerat pe multi de pe forumul asta prieteni. Poate chiar mai mult decat m-au considerat ei. Sunt un tip care, cand se ataseaza, atunci o face cu toata fiinta lui.

Pe Noel l-am jignit, recunosc. Dar el a zis ca nu poate accepta unele kestii nici chiar in gluma. Atunci cu atat mai putin eu. Unele chiar nu au fost cu tenta jignitoare (cel putin din ce i-am spus eu). Altele au fost, dar toate au venit dupa ce m-am simtit eu jignit de multe din posturile sale. Da, ma afectau, pentru ca il consideram si pe el prieten. Poate chiar mai mult decat pe ceilalti.

Haideti sa va spun din psihologie ce a facut Noel, llucru care ma doare mai mult decat orice. Pull & push. ma injura. il injur. spune ca se simte dezamagit de mine, prietenul lui. eu ma simt ca un cacat. asta e cursul faptelor.

Eu am puterea sa recunosc cand gresesc. Am gresit si inca mai gresesc. Am trecut printr-o perioada foarte grea saptamana asta, poate chiar cea mai grea din viata mea. S-au adunat toate. Din toate partile. Iar cand m-am simtit atacat pana si de Noel, atunci mi s-a intors totul pe dos. Dupa ce a trecut asa zisa perioada de criza, mi-am cerut scuze in mod oficial, chiar daca aveam dreptul sa primesc asemenea scuze intr-o masura egala. Si nu am primit nimic. Nici macar un "hai, a trecut, te simti bine?" Doar am fost iar atacat. lucruri marunte care te toaca incet. si apoi chestia cu prietenia. pe asta nu mai o cred.

totul s-a rupt mai de mult. si stiti si voi cand s-a intamplat asta.

iar daca am mai jignit pe altcineva, inca o data imi pare rau. Van Basten, tu ai fost doar o victima de conjunctura.

In mod normal ma consider mult mai tare, dar acum, v-am mai spus, problemele personale m-au dat peste cap. Si nu cred ca vreti sa stiti si amanunte aici. Sunt momente de suprasaturare pe care le simte oricine.

Astept votul si ma voi conforma. Sunt curios doar pe cati am deranjat eu de-a lungul timpului cu posturile mele. Iar daca voi nu ma vreti, atunci nici eu nu va vreau.

Succese rasunatoare,

Ibe

Tutut. Am citit cu emotie randurile de mai sus. I am a jerk, I addmit!

Ma baieti, terminati ma cu prostiile. Ce v-a apucat pe toti?

Hai sa facem acum un moment zero. Adica fiecare uita de conflictele de pana acum si incearca sa-si faca rost de unele noi. :P  Ce ziceti?

Pai hai, fa tu primul pas! -_-

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy