Jump to content

RoLeaguesEdit FM2016 by Mickulash


Mickulash

Recommended Posts

  • Generaţia de Aur

S-au modificat numele competitiilor interne conform cu realitatea

~Ligi Active:
 Liga 1 Orange
 Lga 2 Prosport - Gr.1+Gr.2
 Liga 3 - Gr.1 + Gr.2 + Gr.3 + Gr.4
 Liga 4 - 42 divizii judetene

~Cupe:
 Cupa Ligii Adeplast
 Cupa României Timișoreana
 Super Cupa României

~Liga 1 contine 14 echipe lasand mai mult timp pentru pregatire si totodata nu se mai aglomereaza meciurile. Sistemul de joc din ligile 1, 2 si 3 nu este de tip playoff. Din liga 2 vor promova cate 2 echipe din fiecare serie (grupa). Liga 3 contine 4 serii (grupe) din care vor promova cate o echipa din fiecare serie. Liga 4 contine 42 divizii judetene sistemul de promovare fiind de tip playoff cupa.

~Nu s-a modificat reputatia niciunei echipe,jucator ori staff. Totusi sunt cateva modificari privind puterea financiara a federatiei,factorul economic al tarii si ratingul viitor la tinerii regeni.

~Patch-ul nu este in concordanta cu realitatea,scopul lui fiind acela de a elimina situatia urata in care se afla tara noastra din punct de vedere fotbalistic la nivel de cluburi,campionat etc si a face jocul mai placut si mai atractiv, dand managerilor posibilitatea de a evolua mai rapid si mai prosper in toate competitiile.

~S-au mai adaugat:

-Premii decente in bani in toate ligile si cupele.
-Ziare, televiziuni ori website-uri din Ro: Gsp.ro; DolceSport; Digisport; Prosport; Sport.ro;

-Cateva derby-uri importante de la noi din tara. (veti vedea care)

Modificarile sunt facute cu baza de date oficiala (originala) a jocului v16.3.0

Multumiri pentru nickname-uri si derby-uri lui Andrei  https://www.facebook.com/andrei.baciu.98 

Sugestii, idei, nelamuriri, reclamatii -> https://www.facebook.com/NickMno87

ENJOY !

http://www.girlshare.ro/3489316013.7

-I-RoLeaguesEdit-FM16 by Mickulash.fmf

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy
On 25.03.2016 at 7:37 PM, Mickulash said:

S-au modificat numele competitiilor interne conform cu realitatea

~Ligi Active:

Liga 2 Prosport - Gr.1+Gr.2 

 

Pe bune? În ce film? Ca să nu mă uit la el. NU există aşa ceva. Liga 2 nu are nume/sponsor

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
On 28.03.2016 at 1:00 AM, Mihai said:

Pe bune? În ce film? Ca să nu mă uit la el. NU există aşa ceva. Liga 2 nu are nume/sponsor

Eu de aici am dedus chestia asta,de pe site. Ai putea fi putin mai serios in exprimare,nu e nevoie de aroganta, esti admin si ar trebui sa fi un exemplu. Ok am facut o eroare,nu am toate informatiile corecte deoarece lucrez singur, fara ajutor din partea nimanui, primesc doar sugestii cereri de la altii,nimic altceva. In plus nu vad ce e asa de grav, oricum suna mai bine decat ce au cei de la SI :P  Toate cele bune. :)  

ab.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy