Jump to content

Intrebare


Dragos23

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Generaţia de Aur

Ati mai intalnit prin carierele voastre individual tv deals pe la cluburile pe la care v-ati plimbat?

Eu sunt la celta in 2028 si am tv deal pe 2 ani in valoare de 3 milioane si ceva. E foarte frustrant deoarece ea se reinnoieste automat iar 3 milioane pt un sezon de tv rights e practic peanuts.

Am cautat si pe goagle si nu am dat de nimic pana acum.

LE: Dont bother, am gasit raspunsul si este trist, o sa plec din aceasta liga de cacat. PL, here I come!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Stie cineva cum pot salva instructiunile tactice ale unui jucator? Adica atunci cand introduc un anumit jucator in teren, sa ii pot seta instructiunile printr-un simplu click, sa nu mai fiu nevoit sa dau o mie de click-uri. Imi amintesc ca in editiile trecute am reusit cumva sa fac asta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy