Jump to content

O Chestie Interesanta


calinho

Recommended Posts

Eu nu joc majoritatea meciurilor, ci dau la Go on holiday pt 1 zi. Si am facut mai multe meciuri bune la rand, dar la "Head coach of the month" imi iese pe locul 2 asistentul meu, si nu eu. Pana la fm11, ieseam eu, nu asistentul, chiar daca dadeam Go on holiday pt 1 zi inainte de meciuri.

E o schimbare in acest sens in joc, in editia de anul acesta a jocului?

P.S. : am cautat pe google si pe forumul acesta informatii despre ceea ce intreb, dar nu am gasit absolut nimic.

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

De ce mai joci daca dai la majoritatea meciurilor Goh?Ce rost mai are?Nu mai ai nici un merit pentru reusitele clubului.Tu esti defapt doar cel care cumpara/vinde jucatori si care ii asezi intr-o tactica.Restul o face assistentul.In timpul meciului o decizie de-a ta poate schimba radical meciul(ex:un jucator schimbat,tactica schimbata,instructiuni noi).Asa lasand assistentul sa faca toata treaba,tu practic nu ai nici un rol in victoriile echipei.Ai fi un fel de MM Stoica,ca sa zic asa.Eu in afara de meciurile din Cupa care nu ma intereseaza le joc pe toate eu.Imi place sa urmaresc evolutiile echipei.Imi place sa am emotii cand conduc cu 1-0 si echipa adversa ma domina.Imi place sa stau cu sufletul la gura cand se executa loteria penaltyurilor.Asta este in sine FM.Emotii,trairi.

Asta este doar un sfat.An nou fericit

Link to comment
Share on other sites

De ce mai joci daca dai la majoritatea meciurilor Goh?Ce rost mai are?Nu mai ai nici un merit pentru reusitele clubului.Tu esti defapt doar cel care cumpara/vinde jucatori si care ii asezi intr-o tactica.Restul o face assistentul.In timpul meciului o decizie de-a ta poate schimba radical meciul(ex:un jucator schimbat,tactica schimbata,instructiuni noi).Asa lasand assistentul sa faca toata treaba,tu practic nu ai nici un rol in victoriile echipei.Ai fi un fel de MM Stoica,ca sa zic asa.Eu in afara de meciurile din Cupa care nu ma intereseaza le joc pe toate eu.Imi place sa urmaresc evolutiile echipei.Imi place sa am emotii cand conduc cu 1-0 si echipa adversa ma domina.Imi place sa stau cu sufletul la gura cand se executa loteria penaltyurilor.Asta este in sine FM.Emotii,trairi.

Asta este doar un sfat.An nou fericit

si eu mai dau holiday , insa doar in meciurile din cupa, sau in cele amicale de la incepututl sezonului. si acum, ca veni vorba de holiday...nu stiti daca s-a rezolvat treaba cu datul holiday in timpul meciului?

Link to comment
Share on other sites

si eu mai dau holiday , insa doar in meciurile din cupa, sau in cele amicale de la incepututl sezonului. si acum, ca veni vorba de holiday...nu stiti daca s-a rezolvat treaba cu datul holiday in timpul meciului?

nu poti da nimic in timpul meciului...doar sa iesi din joc de tot :P

Link to comment
Share on other sites

De ce mai joci daca dai la majoritatea meciurilor Goh?Ce rost mai are?Nu mai ai nici un merit pentru reusitele clubului.Tu esti defapt doar cel care cumpara/vinde jucatori si care ii asezi intr-o tactica.Restul o face assistentul.In timpul meciului o decizie de-a ta poate schimba radical meciul(ex:un jucator schimbat,tactica schimbata,instructiuni noi).Asa lasand assistentul sa faca toata treaba,tu practic nu ai nici un rol in victoriile echipei.Ai fi un fel de MM Stoica,ca sa zic asa.Eu in afara de meciurile din Cupa care nu ma intereseaza le joc pe toate eu.Imi place sa urmaresc evolutiile echipei.Imi place sa am emotii cand conduc cu 1-0 si echipa adversa ma domina.Imi place sa stau cu sufletul la gura cand se executa loteria penaltyurilor.Asta este in sine FM.Emotii,trairi.

Asta este doar un sfat.An nou fericit

"am dat skip" la mai multe meciuri ptc erau din coada clasamentului, si am zis sa le joc pe alea cu echipe mai bune. In general le joc si pe alea din cupa deoarece cred ca imi creste cota mult daca ajung in sferturi de ex. , chiar daca obiectivul a fost sa trec de calificari.

Multumesc de raspunsuri si lamuriri la toti....concluzia : "e o chestie noua in fm12" :))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy