Jump to content

Jucator Suspendat Ca Umbla Prin Baruri...


Shamuray

Recommended Posts

  • Generaţia de Aur

Sint bun dar nu ma vede nimeni. Robert Nietzche.

mi-am adus aminte de vorbele lu ala citind comentarille tale, tare frustrat si subapreciat trebuie sa te simti daca alt loc de a te afirma nu ai gasit in afara de forumul unui joc.

da, puisor, ma afirm pe un forum al unui joc. imi cer scuze ca te-am deranjat. initial ti-am acordat prezumtia de nevinovatie in cazul prostiei de care pareai ca dai dovada, dar se pare ca am fost prea darnic. Vorba "lu ala": mai bine taci si pari prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu. daca limba romana, pe care o vorbesti de cand ai inceput sa silabisesti, este o enigma pentru tine, ma indoiesc ca ai vreo sansa sa intelegi un joc daramite sa comentezi asupra-i asa ca fuga, fuguta la lectii. sunt mai importante pentru tine in momentul de fata decat un joc.

Link to comment
Share on other sites

Daca oricum e suspendat, incearca sa-l trimiti acasa, in vacanta, pe perioada in care nu joaca. Cu siguranta se va intoarce cu un moral mai bun si poate o sa isi si vada de treaba dupa aia. Oricum, ciudata problema, ma bucur ca nu am intalnit-o pana acum

era suspendat doar 2 meciuri si nu era unsetled. moralul ia picat din cauza suspendarii, da, dar nu eu l-am suspendat ci Boardul.

dar am trimis pe altul acasa din cauza la unsetled , de doua ori in jumate de an chiar, nu a avut nici un efect. nu stiu cum sa scap de el acum, are salariul mare, nu vrea sa se duca in loan si nici nu pot sa-l vand din cauza salariului.

oricum e mai fun jocul acum, mai multe optiuni de interactiune cu jucatorii . moralul si team talks (mai ales in pauza meciului) au o valoare muuuuult mai mare decat tactica aleasa :)

Link to comment
Share on other sites

@ boogie

stii bancu : ce cauta oamenii in internet?

1. 33% intra sa arate lumii cat de destepti sint ei si cat de prosti restul

2. 33% intra sa se certe cu prima categorie

3. 33% sa planteze pomi in Farmville

4. 1% sa caute informatii si altele.

btw , la inceput silabiseam alta limba, cred ca vb romana destul de bine :) gata te las in pace sa stergi balele de pe tastatura.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy