Jump to content

Crash Dumps


Mihay01

Recommended Posts

salut fratilor...am o problema mare...in timpu meciului imi da CRASH DUMPS...as sters folderu , cache , am inst jocu din nou...am intrat in concediu ... degeaba...Ce am observat e ca imi da crash in momentul in care se intampla ceva de genu: GOL , CARTONAS GALBEN .... NU STIUM CE SA MA FAC... AJUTOR !!! Bft

Link to comment
Share on other sites

reloaded...cu tot cu patch

Scrie despre problema ta aici : Probleme Crack. Ilici abia asteapta sa te ajute. Dar e destul de ocupat cu crackuirea altor jocuri si nu are timp sa se uite in (n+1) topicuri. Nu mai deschide zeci de topicuri degeaba. Foloseste cu incredere search-ul. Cel mai probabil problema ta deriva din faptul ca n-ai respectat toti pasii cand ai instalat jocul ca sa isi mearga varianta crackuita a jocului. Pune acolo si numele torrent-ului folosit, versiunea de windows folosita, placa grafica si niste screenshot-uri lamuritoare.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy