Jump to content

Screenshots


Ilici Man

Recommended Posts

  • Replies 799
  • Created
  • Last Reply

Insfarsit dupa o serie de meciuri foarte proaste(Brasov 3-3 Steaua, Steaua 2-5 CFR, Steaua 1-4 Dinamo) am reusit un meci bun

steauavbrnetiinformatio.png

Tactica

fcsteauabuchareststeaua.png

Numai ca in meciul cu Branesti am jucat in atac cu Stancu si Noselli titulari si Moraes a intrat in locul lui Banel

Link to comment
Share on other sites

Bilasco e golgheterul Ligii 1 cu 14 goluri

Petre Marin e bun chiar daca e batran

Echipa se misca bine cu jocul la offside chiar daca am 2 stalpi de telegraf ca fundasi centrali

O sa vad cum joaca echipa cu linia defensiva pe deep ;)

Link to comment
Share on other sites

eu tot nu inteleg cum e chestia asta cu Bilasco, as putea spune chiar "nebunia de Bilasco". La mine nu a dat niciun gol. Rateaza din absolut toate pozitiile, singur cu portarul dar in portar si asa mai departe. Apropo cred ca la Steaua e problema de omogenitate pt ca am reusit sa bat Rapidul (locul 1) cu 3-2 (2-0 la pauza) cu 1 om in minus din minutul 5 (Galamaz) jucand cu aceeasi jucatori cu care am jucat majoritatea meciurilor pierdute. O sa revin cu poze :P

LE: Mi-a dat "marele" Bilasco gol in victoria cu Branesti de acasa (1-0). A marcat dupa 18 ore de joc :)) adica 12 meciuri fara gol marcat, e bine nu? :)) :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

@buffon1 Doar cu atat ai batut Branestiul acasa? Eu am batut Branestiul cu 8-0 p Ghencea :P

Vai vai, am facut 2-2 cu Pandurii pe Ghencea, nu stiu cum sa ii mai motivez.....

Am fost si suspendat o etapa ca am spus ca arbitrul este prost ca a dat offside la un gol al lui Stancu, dupa mine nu a fost offside, si la reluarea de la joc a aratat ca nu e offside, dar se pare ca jocul e nebun :stars: , bineinteles am jocul original instalat dp Steam

Credeti ca mai am vreo sansa la locul 2 ?

Campionat : romanianfirstleagueinfo.png

Link to comment
Share on other sites

Ai sanse si la primul loc .

Pac , Pac !

LE : Acum am observat.Stai prost rau de tot in aparare, 32 de goluri primite in 24 de etape e enorm.Eu am jucat un sezon + 10 etape din al doilea si am in total 26 de goluri primite . Si Mou ar fi invidios :yahoo: ...

Link to comment
Share on other sites

poate era vreo directiva de la cioban sa nu bati pe Otelul, o fi avut si el vreo combinatie cu aia de pe acolo :P:)) . Stai bine eu dupa 14 etape sunt pe 13 :))

LE: woww sunt impresionat, pot spune ca si-a "dat drumu" Bilasco. Am batut 3-1 acasa Otelul si a marcat o dubla wow :thankyou: . Sunt uimit si flatat si pt asta nu mai dorm in noaptea asta chiar daca maine dim am scoala :))

Link to comment
Share on other sites

eu tot nu inteleg cum e chestia asta cu Bilasco, as putea spune chiar "nebunia de Bilasco". La mine nu a dat niciun gol. Rateaza din absolut toate pozitiile, singur cu portarul dar in portar si asa mai departe. Apropo cred ca la Steaua e problema de omogenitate pt ca am reusit sa bat Rapidul (locul 1) cu 3-2 (2-0 la pauza) cu 1 om in minus din minutul 5 (Galamaz) jucand cu aceeasi jucatori cu care am jucat majoritatea meciurilor pierdute. O sa revin cu poze :P

LE: Mi-a dat "marele" Bilasco gol in victoria cu Branesti de acasa (1-0). A marcat dupa 18 ore de joc :)) adica 12 meciuri fara gol marcat, e bine nu? :)) :hysterical:

La mine Geraldo are de 2-3 ori mai multe goluri ca Bilasco :D.

Link to comment
Share on other sites

Hai Universitatea, hai Craiova

Tu campioana unei mari iubiri :ro:

M-am tot chinuit cu o tactica de contraatac si dupa ce la Vaslui a dat kiks (1-3) acum mi-a iesit, toate golurile dupa curse pe extreme (3 assisturi Wobay, 1 Costea) si centrare la varful impins :thumbup: Voiam sa urc si rezumatul pe youtube dar uploadul e mizerabil... Oricum screen cu dedicatie pentru pitzi

ucraiovavdinamobucinfor.png

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy