Jump to content

Facepack


Extreme

Recommended Posts

in My Doc:\sports interactive\fm 2010\graphics\pictures\players

Sal , am o problema , ajung pana la My Doc:\sports interactive\fm 2010\graphics , iar cand deschid folderul imi apare alt folder Romania , nu imi apare pictures\players , jocul este dwl de pe filelist deci nu este in neregula eu nu am modificat nimic , imi puteti spune vreo rezolvare sau daca nu sa imi trm acele foldere pe mess ? :D

Link to comment
Share on other sites

Sal , am o problema , ajung pana la My Doc:\sports interactive\fm 2010\graphics , iar cand deschid folderul imi apare alt folder Romania , nu imi apare pictures\players , jocul este dwl de pe filelist deci nu este in neregula eu nu am modificat nimic , imi puteti spune vreo rezolvare sau daca nu sa imi trm acele foldere pe mess ? :D

Ai instalat FMro Romanian LogoPack ?

Link to comment
Share on other sites

Am si eu problema cu aceste packuri. Am luat unul cu vreo 50.000 de fete ,altul cu 19.000 dar nu imi merge nici unul. Le-am copiat in My Doc:\sports interactive\fm 2010\graphics\pictures\players , am debifat acea optiune,am dat reload la skin dar degeaba. Chestia ciudata e ca am si packul cu fetele din Diviza A si B din Romania care surprinzator merg. Ceva idei ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy