Jump to content

O Intrebare...


Recommended Posts

In fm 09 cand jucam cu dinamo in cupa uefa , pe parcus imi apareau si rezultatele din champion league.

In fm 2010 joc cu dinamo in cupa uefa si nu imi apar rezultate , trebuie sa dau eu la world etc. ... la fel se intampla si cu World Cup si restu.

Se poate seta cumva sa imi apara si mie?? Daca da va rog spuneti`mi si mie .

Multumesc si sper ca nu am postat gresit.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Daca nu ma insel, la optiunile de manager (unde setezi si ca secundul sa se ocupe de diverse chestii) poti sa adaugi "screen flow", unde setezi ce competitii sa ti se afiseze, ce anume (clasamente sau rezultate) si cu ce frecventa.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Probleme: nu merg unele butoane

Exemplu:

1) cand dau Assistant Advice -> Get Team Report nu se intampla nimic, cursorul se face minge ca si cum ar astepta, dar nu apare fereastra cu tem report nici dupa mai mult timp

2) cand apas View Report Card nu ma duce la fereastra cu Reports ci la fereastra Profile -> Attributes

3) cand apas View Assignments la fel ca la 1), nu face nimic, doar cursorul e minge

Bugs?

PS: Nu am instalat nimic in plus (skins, graphics, sounds), face la fel pe ambele skinuri (alb, negru) joc la nationala Romaniei - daca joc antrenor la un club merg bine toate chestiile alea.

de pe ce torent ai luat jocu? ala de pe alfatoernt are problema asta

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy