Jump to content

Salutare Tuturor


claxon

Recommended Posts

daca tot ati creat acest topic cu prezentarea... sa incepem :shutup: numele meu e Sergiu, am 18 ani si sunt din Ploiesti, am inceput cu CM 99/00, de la varsta de 8,9 ani ! m-a pasionat acest joc de mic ,dat fiind faptul ca am jucat fotbal 7 ani si e cel mai reusit joc de acest gen. Ca performante, in trecut sincer nu mai stiu, dar la FM07 am luat cupa Uefa cu Dinamo si semi-finale Champions league. La FM08 am inceput acum2 zile un joc nou, unde in primul sezon am luat campionatul cu 93 pct la 24 pct distanta de Steaua care s-a clasat pe 2. In champions league in turul 3 am invins Anderlecht (0-1.4-0) iar in grupe am iesit pe 3, cel mai bun rezultat fiind o victorie cu Manchester (3-2),iar in uefa am ajuns pana in sferturi unde m-a eleminat fiorentina (1-2.2-2)! tactica mea preferata este 4-4(2MC,1AML,1AMR)-2 care da roade! sper sa fiu acceptat in aceasta comunitate si ma bucur ca am intrat pe acest forum ! FM RULLZ :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy