Jump to content

Drumul Spre Glorie


Roby

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

28 Iulie

Dimineata ma trezesc cu o durere de cap insuportabila care imi fute toate planurile pe azi, dar la 14:00 tre sa fiu la stadion apoi la 15 avem primul meci de campionat contra celor de la Poli Iasi, acasa pe Ion Moina.Ajung la stadion intru in biroul lui Tony Dobos care imi ureaza bafta la meci.Se face ora 15:00 si Ion Moina gazduieste 6680 de oameni.Ies sa salut galerie si intru la loc sub banca de rezerve.Incepe si meciul.Aveam niste emotii groaznice, aprope m-am cacat pe mine dar am reusit sa ma tin.Pana in minutul 23 fiecare echipa am avut ceva suturi pe poarta dar in rest doar niste ratari idioate.Minutul 37 Miclea urca il dribeaza pe Jovanovic, paseaza la Milea, Milea trimite o centrare catre Cristea in coltul careului si gol.Poli Iasi conduce cu 1-0.Minutul 74 Munteanu il loveste pe Bad si este acordat 11 metri.Jovanovic se pregateste, trage pe jos si GOOOOOOOOOOOOL 1-1.Pana la final ambele echipe am mai avut cateva ocazii dar nimic mai mult.Am inceput bine campionatu'.

ScreenShot008ac74c.png

Link to comment
Share on other sites

28 Iulie

Dimineata ma trezesc cu o durere de cap insuportabila care imi fute toate planurile pe azi, dar la 14:00 tre sa fiu la stadion apoi la 13 avem primul meci de campionat contra celor de la Poli Iasi, acasa pe Ion Moina.

Zici ca ai inceput bine? Ai pierdut 2 puncte acasa, cu o rivala in lupta pentru evitarea retrogradarii. :rolleyes: Sa nu le spui suporterilor ca esti multumit! :P

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

28 Iulie

Dimineata ma trezesc cu o durere de cap insuportabila care imi fute toate planurile pe azi, dar la 13:00 tre sa fiu la stadion apoi la 14 avem primul meci de campionat contra celor de la Poli Iasi, acasa pe Ion Moina.Ajung la stadion intru in biroul lui Tony Dobos care imi ureaza bafta la meci.Se face ora 15:00 si Ion Moina gazduieste 6680 de oameni.Ies sa salut galerie si intru la loc sub banca de rezerve

La cat ai meci pana la urma?

Link to comment
Share on other sites

5 August ora 18

Meci greu contra rapidului chiar la Bucuresti.Nu speram prea multe de la meciu ista dar, niciodata nu se stie ce se poate intampla.

Meciul incepe si deja rapidistii ataca.Nu am aplicat tactica cu autobaza si nici nu cred ca voi inchide jocul prea repede.In minutul 8 Dica ii centreaza perfect in careu lui Maftei care reia cu capul in poarta si scorul este 1-0.Minutul 20 Bundea ii centreaza perfect lui Bad care loveste bara.Pfffff nu mai rezistam de nervi si incep sa tip la ei sa nu mai rateze in halu ista.Am mai avut ocazi destule pana la pauza soldate cu inca o bara si vreo 4 suturi pe langa.Repriza secunda incepe si in minutul 54 Pancu prinde un sut de zile mari si rezolva situatia meciului.2-0 si nu credeam ca se mai pot intampla prea multe.Am mai avut foarte multe ocazii ambele echipe dar atat.Meciul se termina 2-0.Nu puteam sa sper la mai mult oricum.

ScreenShot009ef574.png

Link to comment
Share on other sites

De ce nu faci ceea ce este mai simplu ca sa vezi ce lipseste story-ului tau? Uite-te si tu care au fost cele mai apreciate si citite story-uri si incearca sa te adaptezi la ceva asemanator lor. Sau poate iti vine ceva original dupa ce le citesti povestile. Baga cancan-uri povestilor tale, caterinca, etc.

Link to comment
Share on other sites

Dati niste sfaturi ceva, daca nu va place sau nu va atrage.Ce ar trebui sa fac ca sa fie mai interseant storyul?

Dupa cum am mai spus, poveste, asta iti trebuie. Conteaza mai putin ca x a dat gol in minutul 65. Descrie reactii sau, cum spunea si Kellerman, "femei, curve, droguri, piraterie, crime, violuri, rapiri".

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy