Jump to content

Re-plictiseala A La Noel


mariuskl

Recommended Posts

Asa cum am promis pe alt topic, aici o sa pun cum v-ati dezvoltat cu timpul. Fiecare jucator va avea parte de un post, asta ca sa nu pun posturi astronomice:

Inca ceva, nu o sa pun decat o poza asta seara...pentru ca nu am timp si chef de mai multe...Dar maine promit sa pun si restul.

Si, sa incepem...cu cine altcineva decat...eu :)

mariusjepanlf1.th.jpg

mariusjepanpersonalrs6.th.jpg

mariusjepantransferqp3.th.jpg

mariusjepaninjuriesad7.th.jpg

mariusjepancareerstatsyz0.th.jpg

Restul..tomorow. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur

Eu tin cu Sammy, sa fie clar! Chiar daca a ajuns in orasul papusoiului, il sustin pana la moarte si dincolo de ea. ;)

Poate ma plictisesc si eu si fac o poveste a TdF, pe Pro Cycling Manager 2007, de va sar flocii pe pereti. <_<

Link to comment
Share on other sites

Eu tin cu Sammy, sa fie clar! Chiar daca a ajuns in orasul papusoiului, il sustin pana la moarte si dincolo de ea. ;)

Poate ma plictisesc si eu si fac o poveste a TdF, pe Pro Cycling Manager 2007, de va sar flocii pe pereti. <_<

:kisses

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Ti-ai cumparat deja tricou roz,sa semeni cu favoritii tai,ca haine si comportament? <_<

Neah, astept colantii roz de la Biggie, sa fac muschi. Well in ceea ce priveste comportamentul, who is kissing who? :cadou:

Sammy, lasa-l, e suparat ca rapizii nu se pot saruta pe obrajori, ei n-au nici buze, nici obraji. -_-

Acum am inteles de ce tii cu Steaua. Iti place cum se dadeau in biciclete in Olanda si cum esti mare fan Turul Frantei, te-ai gandit ca da bine asa ceva. <_<

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy