Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• 0
johnny_v_g_i

Problema Cu Transferurile

Question

Salutare! As avea si eu o problema,poate ma ajuta cineva... Am jucat vreo 3 salvari,totul bine,nici o problema. Acum,de fiecare data cand incep joc nou,nu pot vinde niciun jucator,chit ca iau Barcelona si incerc sa-l dau pe Messi gratis,indiferent pe cine ofer spre vanzare,indiferent de pret,nu primesc nici o oferta. Am patit acelasi lucru si la fm2012 dupa ce l-am jucat vreo jumatate de an fara probleme. Am incercat pe database small,medium,large,custom,cu o liga,cu mai multe,nu conteaza,rezultatul e acelasi,nu pot primi nici macar o oferta.Joc managere inca de la cm01-02,stiu sa vand jucatori,am zis ca ar fi bine sa precizez. Multumesc anticipat,sper ca o sa ma ajute cineva...

7 answers to this question

Recommended Posts

In Seria A, cati stranieri au voie sa joace in primul 11. Si tot cati stranieri pot transfera intr-o campanie de transferuri. Sunt limitate, sau nu ?

Ai voie oricati stranieri in echipa, serie A nu are perioada de inregistrae a jucatorilor, cat despre transferuri nu poti transfera mai mult de 2 non-EU/ sezon. Daca nu ma insel, norvegienii, elvetienii si turcii sunt considerati EU (la turci nu mai stiu chiar sigur).

• Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy