Jump to content
  • 0

Q: Melodia De La Uefa Champions League / Europa League / Etc


hflorin

Question

Nu stiu daca am postat corect aici, dar nu prea vad unde in alta parte.

Este posibil sa se adauge cumva melodia de la fiecare cupa europeana, internationala si asa mai departe?

Ma refer, atunci cand joci in cupele europene, internationale, etc, la fiecare inceput de meci sa cante melodia reprezentativa, in intregime sau un refren mai scurt, sau ceva de genul...

Si daca se poate adauga incurajarile suporterilor la diferite echipe in timpul meciului, precum are Liverpool (ar fi frumos)

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

Din cate am vazut fm nu are sunete individuale pentru fiecare competitie. Pentru galerie poti sa modifici in football manager 2013/data/sounds/default/ ai acolo niste wav-uri. Faci din never walk alone al tau un wav si ii dai numele unui fisier din directorul sounds. Sa nu modifici fluierul arbitrului de sfarsit de repriza/sfarsit de meci pentru ca muncesti deagaba, alea sunt rulate foarte putin(i2 sec). In schimb de exemplu daca modfici fluierul de start ti-l ruleaza pana la sfarsitul reprizei.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy