Jump to content
  • 0

Problema Fm 2013


uzzybestman

Question

Buna seara ! Mentionez inca de la inceput , ca sa nu fie nici-o problema , ca am jocul original . Problema pe care o am este aceea ca imi da crash dupa 2-3 meciuri jucate ( dupa ce pun logo pack sau face pack sau orice legat de grafica ) . Astept un raspuns daca stie cineva cum pot rezolva problema asta !

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

voi ce antivirus aveti . Ca eu am comunicat problema cu crash dupa 4-5 meciuri pe SI forums ,si mi-au spus ca norton nu e bun ,dupaia am intrebat daca avira merge ,cica nici ala nu e bun . Si mi-au zis ca doar Microsoft Security Essential nu afecteaza jocul . E absurd ,adica acum pentru a juca un joc iti trebuie tot felul de antivirusuri care nu afecteaza jocul .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy