Jump to content

Salut !


alias745

Recommended Posts

Scuze daca am postat pe unde nu trebuie, dar am si eu o "problema". Am inceput cu un tovaras` sa jucam in Liga1, el cu dinamo eu cu Rapid, pana aici toate bune, dar numai ca avem meciurile programate la ore diferite si el trebuie sa ma astepte pe mine si eu pe el, iar lucru asta devine cam plictisitor. Fiind primul sezon pe care il jucam in retea nu am stiut ca trebuie bifat de la inceput "use saturday and wedesnay matches". Exista vreo solutie sa activam obtiunea respectiva?

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Nu sunt convins ca din sezonul viitor o sa mearga. Altfel, nu sunt cea mai avizata persoana pentru o parere, nu am jucat niciun FM in retea.

Dar nu cred ca mai poti activa vreo optiune dupa ce ai inceput un joc. Corectati-ma daca gresesc.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Nu sunt convins ca din sezonul viitor o sa mearga. Altfel, nu sunt cea mai avizata persoana pentru o parere, nu am jucat niciun FM in retea.

Dar nu cred ca mai poti activa vreo optiune dupa ce ai inceput un joc. Corectati-ma daca gresesc.

La ultimele jocuri din serie 09,10 si 11 mergea sa schimbi intre sezoane aceasta optiune. De exemplu de fiecare data cand instalam jocul uitam de aceasta mica chestiune si jucam primul sezon in zile si la ore diferite. Din sezonul 2 se juca la aceeasi ora si in aceeasi zi. (De exemplu in UCL si EL se joaca toate meciurile miercuri). La fm12 am bifat de la inceput "use matches wednesday and saturday" si am debifat "move matches for TV" (la mine este bifat run as server tot timpul chiar daca ma joc single player ...)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy