Jump to content

Aventura Cu Steaua


bote.

Recommended Posts

Vacanta era gata pt. baieti..Acestia s-au intors cu un moral ridicat,si cu cateva suveniruri de prin Dubai,Argentina,Saint Tropez si alte destinatii de lux..numai eu am ramas la club,batandumi capul ce fete noi sa mai aduc la echipa si ce parti sa mai intaresc.M-am gandit sa gasesc un inlocuitor pt. Matei,vazand ca acesta nu prea a avut performante prea mari in primul sezon..Primul jucator cu care am vorbit a fost Matel,care a acceptat imediat oferta,transferul fiind foarte mediatizat pt. ca am dat 1,1 mil. de euro Astrei pt. a termina afacerea

La scurt timp a plecat gratis Tatu,pt. ca nimeni nu a facut nici-o oferta,si oricum suma de transfer era prea mica 40k,am mai plecat si Geraldo,tot gratis,care nu accepta in ruptul capului un salar mai mic,si inca niste jucatori fara viitor..I-am trasferat gratis pe Darius Buia de la Banatul,si Nam Tae-Hee de la Valenciennes..Tot in luna respectiva am primit o oferta pt. Brandan de 400k de la Jaguares,pe care am acceptato,si Martinovic 60k la Debrecen,si Iliev 65k la CFR

Gratis a venit si Oguzhan Kefkir,iar apoi am intrat in discutii cu Brasovul pt. Chipciu,Brasovul a acceptat oferta de 1 mil euro si m-a lasat sa intru in discutii cu jucatorul,care a acceptat oferta mea pe loc fara sa mai citeasca contractul

Primul meci al anului a fost un amical contra celor de la Sparta Praga meci castigat cu 4-0,2 goluri Rusescu,si 2 Momodou..Dar primul meci cu adevarat important a fost meciul din super cupa inpotriva celor de la Dinamo,singurul gol al meciului fiind marcat in min.10,pt. Steaua,prin Momodou

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy