Jump to content

Training Lately


emanuel.manager

Recommended Posts

Simplu. Daca are de invatat "new position" + "prefered move" + training shedule e setata la maxim + "prepare for new match" (asta daca ai bifat assistant coach sa faca preparation pt meciuri) toate astea il obosesc, scoate prefered move ori new position si lasa jucatorul sa faca doar training general.

Asta daca am inteles eu bine si " he complains about high training workload".

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Generaţia de Aur

Am si eu o problema referitoare la Ratingurile din meciuri.Joc in campionatul Romaniei , iar dupa ce in tur am avut ratinguri intre 7.10 si 7.70 Average , in retur acestea scad dramatic..undeva intre 5.80 si 6.30..jucatorii par sa nu mai poata sa alerge..se misca greu..A mai patit cineva asa ceva ?

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o problema referitoare la Ratingurile din meciuri.Joc in campionatul Romaniei , iar dupa ce in tur am avut ratinguri intre 7.10 si 7.70 Average , in retur acestea scad dramatic..undeva intre 5.80 si 6.30..jucatorii par sa nu mai poata sa alerge..se misca greu..A mai patit cineva asa ceva ?

Foloseste in pauza de iarna acelashi antrenament care il folosesti in pauza de vara, axat pe pregatirea fizica si tactica exclusiv.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy