Jump to content

Problema Joc Fm12


dariuspetru

Recommended Posts

Salut...am inceput o cariera in franta,toate bune si frumoase...insa dupa 10 min de joc, au disparut informatiile la jucatori la Atributes, adica mai exact sub imaginea fetei jucatorului, acolo unde trbuie sa scrie nationalitatea,jocuri in echipa nationala,inaltimea,greutatea,etc... acum nu mai apare nimic,in schimb atributele jucatorilor se vad,, e enervant,si greu de jucat asa... help :)

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Am o mare problema.. intru in joc si dau la sa vad meciul 3D, dar inainte sa vad terenul si jucatorii mi se blocheaza laptopul:( display: 1366x768. Am incercat sa-mi modific rezolutia la joc, dar degeaba.

Configuratie laptop: 6 RAM Memory , Intel Core i7, Gforce GT 540 - 2GB

Ma puteti ajuta ?

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Am o mare problema.. intru in joc si dau la sa vad meciul 3D, dar inainte sa vad terenul si jucatorii mi se blocheaza laptopul:( display: 1366x768. Am incercat sa-mi modific rezolutia la joc, dar degeaba.

Configuratie laptop: 6 RAM Memory , Intel Core i7, Gforce GT 540 - 2GB

Ma puteti ajuta ?

Daca-i joc original, instaleaza-ti cele mai noi drivere pt placa video. Daca nu, god have mercy on your soul...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy