Jump to content

Dinamo Bucuresti


Mimo

Recommended Posts

eu am inceput cu dinamo,l am transferat pe stratila de la astra si un fundas central african "xulu'' de 19 ani foarte bun!am reusit in ultima etapa sa castig campionatul...balgradean foate bun GK,moti ma impresionat cel mai mult dintre fundasi,bakaj de neinlocuit pe postul de MLC,paun a fost surpriza cea mai mare pe postul de AML a fost declarat jucatorul campionatului desi pana in etapa 10 nu prinsese niciodata titular :),stratila AMR bunicel si el pt primul sezon (9 goluri,8 asisisturi),danciulescu a fost cea mai mare dezamagire dupa ce a dat un gol in cupa si 0 in campionat iar in iarna a semnat cu timisoara si l a trimis la echipa 2!scz k am scris numele cu litere mici...

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

nu pot sa nu remarc umorul fin din postarea de mai sus.

sa-ti ceri scuze ca ai scris cu litere mici in felul asta: "scz k am skris numl k litr mici" mi se pare dovada clara a unui dezvoltat simt al humorului.

PS. acum observ ca eu scriu de mult timp cu litere mici si nu mi-am cerut pana acum scz. cred ca sunt defect.

Link to comment
Share on other sites

eu am inceput cu dinamo si l-am vandut pe bakaj , apoi i-am adus pe stratila si parvulescu , si am mai adus un portar Sebastian Mielitz ( venit imprumut de la Werder Bremen - echipa afiliata ) care este tinut rezerva de catre Balgradean ! Dupa 12 etape sunt pe locul 2 in campionat la 2 puncte de Sportul ( ce nu au reusit sa rezolve nici anul asta : steaua ,rapid, vaslui ,u cluj se bat la retrogradare iar dacia mioveni si sportul la campionat :)) . Cea mai mare dezamagire a fost luchin ,care nu reuseste sa prinda echipa in fata lui scarlatache :) .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy