Jump to content

Patch Liga I 2011-2012


Aris_09

Recommended Posts

Eu nu mai am timpul liber pe care il aveam odata ...In principiu ar lua 1 zi sa fie facut asa ceva ( cu tot cu teste ).

Liste cu transferuri pot fi gasite pe :

Si pot lucra mai multi oameni la un astfel de patch - 3 oameni ar fi ideal.Unul la Liga I, altul la Liga a II-a Seria I si altul la Lisa a II-a, Seria a II-a, iar la final sa combinati fisierele sa obitneti patchul pentru toate transferurile din Romania. Daca ar fi organizare ... in 4-5 ore maxim ... ar fi gata.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

normal ca apare fm2012 :fight:

un amic mi-a spus ca vrea sa-si cumpere FM, insa ma intrebat daca se merita sa isi cumpere acum FM11 sau sa mai astepte FM12, insa eu unu nu stiu ce sa-i zic...vreo veste ca ar aparea sa zicem prin octombriefm12 sau sa ii zic sa-si cumpere fm11 ca sa scurteze asteptarea? El ma intrebat daca are rost sa-si mai cumpere fm11 acum sau sa mai astepte 2 luni (maxim).

Voi ce spuneti?

Thanks!;(

Link to comment
Share on other sites

un amic mi-a spus ca vrea sa-si cumpere FM, insa ma intrebat daca se merita sa isi cumpere acum FM11 sau sa mai astepte FM12, insa eu unu nu stiu ce sa-i zic...vreo veste ca ar aparea sa zicem prin octombriefm12 sau sa ii zic sa-si cumpere fm11 ca sa scurteze asteptarea? El ma intrebat daca are rost sa-si mai cumpere fm11 acum sau sa mai astepte 2 luni (maxim).

Voi ce spuneti?

Thanks!;(

hmm, vad ca astazi au aparut noi stiri cu privire la FM!@...cam tarzior, cred ca o sa-si cumpere fm11 si apoi in primavara poate si fm12.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy