Jump to content

Cele Mai Slabe Transferuri?


Recommended Posts

Care sunt cele mai slabe transferuri ale voastre in FM 2011 ?

Si la ce echipa l-ati luat de joaca prost?

Eu joc acum la CSKA Moscova si am luat campionatu de 5/6 ori si am ajuns in finala ecl in al 2-lea sezon ... deci bani aveam ... si m-am decis sa cumpar jucatori tineri si noi pentru cand imbatranesc ceilalti si l-am luat pe iker muniain ... care juca excelent la echipa lui de club ... i-am platit clauza ( 24 mil 36 luni ) si la mine nu joaca nimic ... primele 2 meciuri a jucat cat de cat in rest ... nimic ... l-am vandut cu 3 mil inapoi ... ( am scos banii la loc pana la urma cu alt transfer ... )

Link to comment
Share on other sites

Parca l-am luat pe Baloy pe 2.2milioane la Benfica si nu a jucat mai nimic.Inca il mai am in echipa,dar nu face mare lucru.Si mai era unul partial,era luat deja [La history l-a luat de la atletico madrid pe 8 milioane] si l-am dat pe cateva sute de mii.

Link to comment
Share on other sites

Paulo Henrique pentru 23M, l-am jucat ca MC,AMC,PLAYMAKER etc , nu joaca NIMIC, a dat 3pase de gol intr-un sezon.

L-am luat pe 77k, repet, 77.000 euro, dar cu salariu de 11k pe saptamana, si da gol din orice pozitie. Dupa ce am observat ca dadea 30 de goluri pe sezon in Brazilia, l-am luat la Rapid, si joaca alaturi de Rusescu. Joc 4-2-2-2. Acum valoreaza 7milioane, dar sincer nu-mi vine sa-l vand la cat de bine joaca.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Maicon de la Inter in 2012 l-am luat la real madrid pe 40 milioane...pt un fundas dreapta de marimea lui nu e normal sa iei rosu la debut in intr-un sezon 4 rosi si 12 galbene fara contributii prea mari la echipa.La sfarsitul sezonului Xabi Alonso si Raul Albiol mi-au spus amandoi ca Maicon le incurca jocul si am fost nevoit sa il vand dupa doar un sezon pe 20 milioane :( adica la jumate de pret.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Transferuri slabe nu am prea facut majoritatea in timp (2-3 ani) au aratat ca au valoare ... Am facut insa o mare prostie ... am jucat cu Tottenham am inceput sa fac transferurile care le stiam de la 2010 iar apoi mi-am dat seama ca joc FM 2011 si nu FM 2010 si am inceput sa construiesc o echipa noua nu una bazata pe ce stiam din FM`urile anterioare. Asa am pierdut vreo 12 mil. date pe Aly Cissokho (sper ca asa se scrie) si inca vreo 18 mil. date pe Mauro Zarate , jucatori care nu merg in sistemul propus de mine ... din 30 de mil. am recuperat totusi numai 10 :(

Link to comment
Share on other sites

Transferuri slabe nu am prea facut majoritatea in timp (2-3 ani) au aratat ca au valoare ... Am facut insa o mare prostie ... am jucat cu Tottenham am inceput sa fac transferurile care le stiam de la 2010 iar apoi mi-am dat seama ca joc FM 2011 si nu FM 2010 si am inceput sa construiesc o echipa noua nu una bazata pe ce stiam din FM`urile anterioare. Asa am pierdut vreo 12 mil. date pe Aly Cissokho (sper ca asa se scrie) si inca vreo 18 mil. date pe Mauro Zarate , jucatori care nu merg in sistemul propus de mine ... din 30 de mil. am recuperat totusi numai 10 :(

Cateodata sistemul il decizi in functie de ce jucatori ai la dispozitie.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy