Jump to content

Ce Jucatori Imi Recomandati Care Sa Indeplineasca Cerintele?


Flavv

Recommended Posts

As avea nevoie de un fundas si un mijlocas cu urmatoarele cerinte:

Varsta: maxim 29 ani si minim 18 ani.

Pass completion: minim 69%

Valoare: maxim 6M

Joc cu Steaua asa ca bugetul nu e chiar mare: 17M ca am cheltuit pe vreo 4 transferuri importante.Am cautat o gramada de jucatori dar aia ba erau prea scumpi,ba aveau vreo 33 ani,ba erau de la echipe rivale si nu puteam sa-i cumpar,ba cereau salariu prea mare etc...

Link to comment
Share on other sites

As avea nevoie de un fundas si un mijlocas cu urmatoarele cerinte:

Varsta: maxim 29 ani si minim 18 ani.

Pass completion: minim 69%

Valoare: maxim 6M

Joc cu Steaua asa ca bugetul nu e chiar mare: 17M ca am cheltuit pe vreo 4 transferuri importante.Am cautat o gramada de jucatori dar aia ba erau prea scumpi,ba aveau vreo 33 ani,ba erau de la echipe rivale si nu puteam sa-i cumpar,ba cereau salariu prea mare etc...

Deci in total ce buget? Ca sa-ti spun cate reloaduri ai dat...

Link to comment
Share on other sites

In total 17M.Puteam sa am si vreo 40M daca nu cumparam nimic dar am cumparat vreo 4 jucatori.Si sunt in al doilea sezon.

App,va rog sa ramaneti ontopic :D

In sezonul 2 tu ai 40M buget? =)) Haide mah lasa asa ca e mai frumos off-topic. Cate reloaduri ai dat? Cand ai transferat jucatori, de cate ori ai reluat jocul ca sa-i dai la cel mai mare pret? Spune sincer si noi te putem scapa de boala...

Link to comment
Share on other sites

Pai am vandut si multi jucatori: Banel Nicolita 4,9M Sorin Ghionea la Sahtior 5,6M si pe jucatorii cumparati am dat in total cam asa: 14 milioane pe fratii Costea,2 milioane pe Nicolae Dica,1.9M pe Martowski si nu mai stiu cat am dat si pe Apostol.

Edit: Claudio,fii mai atent.Am zis ca puteam sa am 40 milioane daca transferam jucatorii buni si nu cumparam aproape nimic/

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Corect. Daca vindea toata echipa. El ne-a raspuns singur a spus ca a vandut 2 jucatori, in valoare de 10. Deci cum a ajuns la 40 in sezonul 2?

tu citesti ce scrie baiatu ala acolo?

a zis ca putea sa aiba 40 de milioane daca.....

Claudette vs. Claudettis - priceless!

Link to comment
Share on other sites

@erascu_alin: Ce sa pun un screen?Incearca sa fii mai atent!Am scris ca puteam sa am 40M.Am repetat asta de o gramada de ori.Acu abia mai am 6,7M ca am cumparat multi jucatori.

Am rezolvat toata echipa.Am facut-o invincibila.Se poate inchide topicul.Mersi!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy