Jump to content

Manchester City


mcity74

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur

Robita, vezi ca e chiuveta, cu romana asta nu prinzi tu clasa plina de fete si putin destepte.

Iar in legatura cu acest story, o jignire adusa clubului dar care oricum doar distreaza putin lumea. Mie mi se pare ceva prostesc, tin cu City si o poveste cu echipa asta ar trebui sa includa arabi dar si oameni cat de putin inteligenti. Deci pot vota cu ban?

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

pentru BAN:

Razvan

hadess2006

Claudio

OutOfMyMind

leut

total: 5 voturi

impotriva BAN-ului:

Claudio

Soccer

Roby

kelvin

total: 3 voturi

Poporul te vrea bai Smacksimus!

urnele raman deschise, urmand ca la 3 voturi diferenta :thumbdown: si :ban::locked:

1 : Ce legatura am cu madalin smacdown si

2 : dc sa primesc ban? + ca este primul meu story

gigele, apreciez sincer ca ti-ai scris numele primului tau cont eronat ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat, dar... stii ce te-a dat de gol ?

yete...

To BE CONTINUED

[...] baietii au fost foarte bucurosi cand au aflat ca eu voi fi antrenorul principal al echipei KUBAN KRASNODAR !

TO BE CONTINUED.....

observi un pattern aici ?

esti cam singurul care face prostii de astea colorate pe jumate etc

si sa mai punem la socoteala IP-urile si stilul de relatare identic cu celelalte 3 storyuri: primul, cel care ne-a placut si ultimul :)

Soarta ta e in mainile poporului!

Bafta!

LE: maine seara recount, asa ca ar fi bine sa distrezi lumea cu storyul tau. e cam singurul atu care te tine in viata :B:

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Pot vota si eu?

Da, dar n-ai voie sa te votezi singur thankyou.gif

pentru BAN:

Razvan

hadess2006

Claudio

OutOfMyMind

leut

ultras

kelly

total: 7 voturi

impotriva BAN-ului:

Soccer

Roby

kelvin

andrei razvan

craius

total: 5 voturi

C'mon...u can do it :D

Link to comment
Share on other sites

Baga , baiete , nu te lasa condus de gloata! Daca-ti da vreunu ban , asta e , ramai cu banu , dar demonstrezi ca ai cojones!

Sa lucrezi in asemenea conditii poate fi dificil , dar si productiv , in acelasi timp.

Pune "cetatenii" la munca , ia titlul si-nchide gura contestatarilor!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy