Jump to content

Problema 3D


CobrasRO

Recommended Posts

Am si eu o problema,am inceput o cariera noua,cu 5 natiuni,si numai primele ligi de antrenat,dar eu am inceput la o nationala,mai precis la Romania,problema este ca nu mi se mai vad meciurile 3d,se vede ecranul negru si nici nu merge meciul,ca si cum ar fi pe pauza,ci doar 2d clasic,e singurul mod care merge...nu pot sa imi dau seama care e problema pentru ca mai am o salvare cu timisoara si sunt prin 2014 si imi merge perfect...ma poate ajuta cineva ?

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o problema,am inceput o cariera noua,cu 5 natiuni,si numai primele ligi de antrenat,dar eu am inceput la o nationala,mai precis la Romania,problema este ca nu mi se mai vad meciurile 3d,se vede ecranul negru si nici nu merge meciul,ca si cum ar fi pe pauza,ci doar 2d clasic,e singurul mod care merge...nu pot sa imi dau seama care e problema pentru ca mai am o salvare cu timisoara si sunt prin 2014 si imi merge perfect...ma poate ajuta cineva ?

am gasit problema,am salvat si am reintrat in joc si a mers...2-2 cu franta,2-1 cu austria,si 2-2 cu serbia....oare cand o sa faca si nationala asemenea rezultate?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy