Jump to content

Otelul


Dacone

Recommended Posts

  • Romania Research Team

Deci nu este chiar un story insa este cu siguranta cel mai bun joc pe care l-am facut vreodata de cand ma joc Football Manager si CM.Am inceput cu Otelul pentru ca imi place sa am jucatori tineri in echipa si cum am auzit acuma cateva zile la televizor ca la Under 23 parca,Otelul au avut 9 jucatori am zis sa incerc ceva.Si ca sa nu existe discutii o sa pun jocul salvat inainte cu 3 etape de final cand inca nimic nu era clar si tactica ca sa nu ziceti ce am folosit editorul.

campionii2.png

Uploaded with ImageShack.us

campionii.png

Uploaded with ImageShack.us

Ce mi se pare foarte ciudat ii faptul ca nu am umblat foarte mult la tactica.Singurul lucru care l-am facut a fost la fiecare meci sa joc Attacking sau Overload cu Hassle Opponents,Pump ball into box si Get the ball forward.Insa cuplul Rusescu-Costea,este absolut incredibil la fel si Paraschiv in spatele lor.

http://www.filehost.ro/1035415/jumate_fm/ Aici am atasat jocul salvat cu 3 etape inainte de final daca vreti o confirmare sa jucati ultimele 3 meciuri cu tactia de acolo si cu Team instructions care vi le-am spus mai sus

http://www.filehost.ro/1035418/Campioniiiiiiii_fm/

Si aici este jocul salvat dupa ultima etapa

asada.th.png

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

In FM11, Mihai Costea, ca si-n in FM10, il iei la aproape oricare echipa din Liga 1 cu maxim 110k. Ceva foarte departe de realitate dar ii bucura pe fanii acestui joc. :D

Lafel si antrenorul Robert Prosinecki, cica e liber de contract dar el e defapt la Red Star.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy