Jump to content

Vizualizare "Search"


Mar1uS

Recommended Posts

Am si eu o problema legata de afisarea jucatorilor la search. Sunt manager la o echipa mica dintr-o liga inferioara si pana acum, de fiecare data cand dadeam search pentru un post anume, imi arata doar jucatorii ce vor sa vina la clubul meu. Problema este ca acum imi arata toti jucatorii din joc pe acel post. Spre exemplu, pentru DC imi arata jucatori ca Vidic, Puyol sau Terry, jucatori care cu siguranta nu vor sa vina la echipa mea in al doilea sezon.

Ce ar trebui sa fac pentru ca search-ul sa revina la normal?

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o problema legata de afisarea jucatorilor la search. Sunt manager la o echipa mica dintr-o liga inferioara si pana acum, de fiecare data cand dadeam search pentru un post anume, imi arata doar jucatorii ce vor sa vina la clubul meu. Problema este ca acum imi arata toti jucatorii din joc pe acel post. Spre exemplu, pentru DC imi arata jucatori ca Vidic, Puyol sau Terry, jucatori care cu siguranta nu vor sa vina la echipa mea in al doilea sezon.

Ce ar trebui sa fac pentru ca search-ul sa revina la normal?

cand dai filtru, ai o bifa undeva mai jos, care spune ceva in genul "ask assistant to filter unrealistic targets" sau geva in genul asta.... o bifezi si aia e. bafta
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy