Jump to content

Need Help..Thx


ola77

Recommended Posts

am inceput si eu o cariera cu cfr..am faqt niste transferuri super tari..doar k atunci knd ma pune sa fac lista ptr cupa uefa nu pot sa trec mai departe deoarece nu am 4 jucatori antrenati de club..am dekt 2...ce pot sa fac dak se poate face cv....multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

am inceput si eu o cariera cu cfr..am faqt niste transferuri super tari..doar k atunci knd ma pune sa fac lista ptr cupa uefa nu pot sa trec mai departe deoarece nu am 4 jucatori antrenati de club..am dekt 2...ce pot sa fac dak se poate face cv....multumesc anticipat

"Go on holiday" pt o zi

Link to comment
Share on other sites

:hysterical: Invata sa scrie romaneste! :ro:

crede ma ca stiu mai multa romana decat stii u..asa ca ciocu' mic si joc de glezne

daca scriu cu "q" si "k"-asta nu inseamna ca nu stiu sa scriu romaneste

dar nah...vb aia..

e grele

"Go on holiday" pt o zi

multumesc frumos

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Nu e nevoie sa dai GOH. Daca dai GOH este foarte probabil ca anumiti jucatori de care tu ai nevoie sa nu fie trecuti in lista, pentru ca asa a gandit-o AI-ul.

Lista este formata din maximum 25 de jucatori.

Daca aveai decat 2 jucatori antrenati de club in loc de 4, cat iti cerea regulamentul, puteai pur si simplu sa alegi doar 23 de jucatori inclusiv cei 2 care indeplineau conditia.

In felul asta lista era acceptata.

Hint: data viitoare scrie normal si vei evita glume "pruteniene".

Link to comment
Share on other sites

ma rog...pana la urma urmei fiecare scrie cum vrea...asa ca nu stiu dc comenteaza unii...daca scriam intr adevar cv gresit mai discutam dar asa nu am dc sa mai comentez cand stiu ca nu am cu cine

traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul

daca sthi sa schriiii romansthe de che no fachi ?

si u nu stiu dc dracu comentezi...te crezi interesant?ptr altii da ptr mn nu...

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

"CONDUITA PE FORUM

1. Prima regula de bazã a acestui forum: LIMBA ROMÂNÃ este limba acestei tãri, prin urmare folositi-o ca atare. A doua limbã folositã pe acest forum este engleza.

- prin limba românã se întelege ca limba românã folositã sã fie corectã din punct de vedere gramatical si ortografic. NU SE VA TOLERA LIMBAJUL DE TIP SMS (abrevieri de genul "cmf, pls, nuj, cn, u sti dak, styy, adik etc). DACÃ NU SUNTETI ÎN STARE SÃ SCRIETI ÎN LIMBA ROMÂNÃ, NE PUTEM LIPSI DE PREZENTA VOASTRÃ. Cei care nu vor întelege acest lucru vor fi avertizati ca atare."

poate daca iti e mai greu cu scrisul, reusesti sa silabisesti ce scrie acolo...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy